Naxçıvan Muxtar Respublikasında müəllimlərin dövlət ümumi təhsil müəssisələrinə işə qəbul
ilə əlaqədar vakant vəzifələrin tutulması üçün 14 avqust-4 sentyabr 2019-cu il
tarixlərdə keçirilən test imtahanlarının

QRAFİKİ və NƏTİCƏLƏRİ


 

Namizədin şəxsi kodu Tarix / Saat Topladığı bal
İbtidai sinif müəllimliyi
1. 693211811 14.08.2019
09:00
65
2. 693211806 60
3. 692321802 60
4. 696231803 58
5. 693211812 55
6. 693211804 53
7. 696231801 53
8. 693211817 51
9. 693211814 49
10. 693211810 47
11. 698031802 45
12. 692321801 42
13. 693211805 41
14. 693211813 40
15. 693211820 40
16. 693211809 39
17. 698031801 39
18. 693211815 38
19. 696231802 38
20. 693211816 33
21. 698031803 32
22. 693211808 32
23. 693211802 31
24. 693211818 27
25. 692321804 24
26. 692321803 24
27. 693211801 20
28. 693211803 11
29. 693211819 İştirak etməmişdir
Namizədin şəxsi kodu Tarix / Saat Topladığı bal
Fizika
1. 693110907 14.08.2019
12:00
 
75
2. 693110905 74
3. 693110904 73
4. 693110903 58
5. 693110901 55
6. 692160901 62
7. 696200902 53
8. 692330901 50
9. 695260901 42
10. 693110902 31
11. 693110906 30
12. 696200901 27
13. 695260902 19
Namizədin şəxsi kodu Tarix / Saat Topladığı bal
İnformatika
1. 696051904 14.08.2019
15:00
72
2. 696051902 70
3. 696051905 69
4. 696051903 64
5. 694241901 53
6. 696051901 52
Namizədin şəxsi kodu Tarix / Saat Topladığı bal
İbtidai sinif müəllimliyi
1. 694051803 15.08.2019
09:00
56
2. 694231804 56
3. 694231801 50
4. 694051808 49
5. 694051809 49
6. 694051807 48
7. 693221808 63
8. 693221802 61
9. 693221810 57
10. 693221803 56
11. 693221801 53
12. 693221804 52
13. 693221811 48
14. 694051810 47
15. 693221807 45
16. 694231802 44
17. 694051811 44
18. 694051805 43
19. 693221809 39
20. 694051804 37
21. 693221812 33
22. 694231803 31
23. 693221813 28
24. 693221805 27
25. 694051813 27
26. 694051812 26
27. 694051801 19
28. 693221806 17
29. 694051802 İştirak etməmişdir
Namizədin şəxsi kodu Tarix / Saat Topladığı bal
Biologiya
1. 692071101 15.08.2019
12:00
69
2. 693111104 58
3. 693111103 53
4. 693111102 48
5. 692071102 56
6. 692291101 51
7. 694061101 41
8. 692071103 39
9. 693111101 38
10. 692291102 37
11. 694351101 31
12. 696041101 30
13. 696161101 28
Namizədin şəxsi kodu Tarix / Saat Topladığı bal
Təsviri incəsənət
1. 692061702 15.08.2019
15:00
62
2. 692061704 58
3. 692061701 55
4. 692061703 44
Namizədin şəxsi kodu Tarix / Saat Topladığı bal
İbtidai sinif müəllimliyi
1. 694201801 16.08.2019
09:00
76
2. 694061802 64
3. 694201804 52
4. 694061806 51
5. 694061807 51
6. 694061805 50
7. 694061804 49
8. 694061801 48
9. 693181802 61
10. 693181806 61
11. 696201805 58
12. 696201801 56
13. 693181807 54
14. 693181805 53
15. 693181809 52
16. 696201803 51
17. 693181810 49
18. 694061803 47
19. 692181801 47
20. 694201802 45
21. 693181804 44
22. 693181803 43
23. 696201804 42
24. 694201803 40
25. 696201802 39
26. 693181808 34
27. 693181811 29
28. 693181801 29
29. 693181812 27
30. 694061808 İştirak etməmişdir
Namizədin şəxsi kodu Tarix / Saat Topladığı bal
Azərbaycan dili və ədəbiyyatı
1. 696200701 16.08.2019
12:00
73
2. 692240706 57
3. 694280701 52
4. 696200702 59
5. 694280703 44
6. 692240707 42
7. 694280702 41
8. 692240704 39
9. 692240703 35
10. 692240705 34
11. 692240702 32
12. 692240701 29
Namizədin şəxsi kodu Tarix / Saat Topladığı bal
Riyaziyyat
1. 697100803 16.08.2019
15:00
74
2. 697100801 72
3. 698030803 65 (ixtisas üzrə 36)
4. 698030802 65 (ixtisas üzrə 33)
5. 697100802 65
6. 697100804 63
7. 698030804 62
8. 698030801 59
9. 698030805 54
Namizədin şəxsi kodu Tarix / Saat Topladığı bal
İngilis dili
1. 693142006 17.08.2019
09:00
78
2. 693142007 77
3. 697092004 76
4. 693142009 76
5. 695062001 74
6. 696202001 74
7. 693142005 73
8. 692132002 73
9. 693142002 71
10. 697092006 69
11. 693142001 68
12. 692132003 68
13. 693142004 67
14. 693142011 66
15. 693142012 65
16. 697092007 63
17. 697092002 59
18. 697092003 54
19. 694202001 49
20. 693142003 63
21. 693142010 61
22. 693142013 60
23. 692132001 58
24. 694042002 58
25. 693142008 53
26. 697092001 47
27. 694042001 44
28. 697092005 41
29. 694242001 34
Namizədin şəxsi kodu Tarix / Saat Topladığı bal
Kimya
1. 692361002 17.08.2019
12:00
72
2. 692361001 59
3. 697041001 58
4. 696201001 45
5. 692161001 39
Namizədin şəxsi kodu Tarix / Saat Topladığı bal
Alman dili
1. 692362501 17.08.2019
15:00
53
2. 694272001 46
Namizədin şəxsi kodu Tarix / Saat Topladığı bal
İnformatika
1. 693011903 19.08.2019
09:00
76
2. 693011911 75
3. 693011907 75
4. 693011904 70
5. 693011909 67
6. 693011905 65
7. 693011921 65
8. 694071903 61
9. 694071904 59
10. 694071902 52
11. 692091901 62
12. 693011908 61
13. 692421901 60
14. 693011901 59
15. 692481901 56
16. 693011910 54
17. 693011914 53
18. 693011919 51
19. 693011915 51
20. 693011920 43
21. 693011912 38
22. 694071901 36
23. 693011902 35
24. 692361901 35
25. 693011916 31
26. 693011917 29
27. 693011913 28
Namizədin şəxsi kodu Tarix / Saat Topladığı bal
Fizika
1. 696160903 19.08.2019
12:00
72
2. 694240901 54
3. 696160902 61
4. 696160901 59
Namizədin şəxsi kodu Tarix / Saat Topladığı bal
Texnologiya
1. 692141502 19.08.2019
15:00
56
2. 692141501 33
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
İbtidai sinif müəllimliyi
1. Abdullayeva Türkan Lətif qızı 20.08.2019
09:00
 
2. Abdullazadə Aysel Adil qızı  
3. Abdullazadə Gültəkin Nazim qızı  
4. Bağırova Aysu Azər qızı  
5. Bağırova Şəhla Rəsul qızı  
6. Cəmiyeva Könül Əli qızı  
7. Əliyeva Rəşidə Rəşid qızı  
8. Əsədova Samirə Eldar qızı  
9. Fərzəlizadə Raifə Rifayət qızı  
10. Gülmalıyeva Türkan Rəşadət qızı  
11. Həsənəliyeva Türkanə Tariyel qızı  
12. Həsənli Vəfa Xəlil qızı  
13. İsmayılova Arzu Xeyrullah qızı  
14. Mehdiyeva Aytən Bağış qızı  
15. Məmmədova Əminə Həbib qızı  
16. Məmmədova Güsün Vüqar qızı  
17. Məmmədova Jalə Rəsul qızı  
18. Məmmədova Könül Süleyman qızı  
19. Məmmədova Səadət Yolçu qızı  
20. Orucova Nuranə Rafiq qızı  
21. Qarayeva Nərgiz Zakir qızı  
22. Quliyeva Kəmalə Nəriman qızı  
23. Qurbanova  Sunay İsmayıl qızı  
24. Qurbanova Leyla Rəşid qızı  
25. Rəhimova Xanım Bəkir qızı  
26. Rüstəmova Sahirə Kamil qızı  
27. Seyidova Pərvanə İdris qızı  
28. Süleymanlı Zivər Niyaz qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Biologiya
1. Cəfərova Nurdən Habil qızı 20.08.2019
12:00
 
2. Əhmədli Mətinə Kamal qızı  
3. Əliyeva Güllü Gündüz qızı  
4. Fətullayev Qasım Səftər oğlu  
5. İmaməliyev Saleh Rüstəm oğlu  
6. Xəlilova Türkan Təvəkkül qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Təsviri incəsənət
1. Həsənli Aygün Qafar qızı 20.08.2019
15:00
 
2. Quliyeva Nadejda Həsən qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
İngilis dili
1. Abdullayeva Fənus İsmayıl qızı 21.08.2019
09:00
 
2. Abdullayeva Şəbnəm Vidadi qızı  
3. Bağırova Könül Bayram qızı  
4. Cavadova Gülnar Vahid qızı  
5. Əliyev Əloş Cəfər oğlu  
6. Əliyev Nurlan Camal oğlu  
7. Əsgərova Dilarə Zakir qızı  
8. Fərəcova Raisə Yaşar qızı  
9. Hacıyev Elxaz İsmixan oğlu  
10. Həsənzadə Nigar Təmleyxa qızı  
11. Hüseynova Qahirə Əli qızı  
12. İbrahimli Alidə Sərdar qızı  
13. İbrahimli Aynur Əsəd qızı  
14. İsmayılov Araz Şücaət oğlu  
15. İsmayılov Fərman Salman oğlu  
16. İsmayılova Aysel Süleyman qızı  
17. Kazımlı Arzu Əkbər qızı  
18. Məmmədova Günel Ərrəhman qızı  
19. Məmmədova Lamiyə Elşad qızı  
20. Məmmədova Ruqiyyə Əli qızı  
21. Məmmədxanlı Məhcəbin Xəlil qızı  
22. Mirzəliyeva Nuray Fikrət qızı  
23. Mislimova Fatimə Tofiq qızı  
24. Qasımlı Nuray Zahid qızı  
25. Vahabov Məhərrəm İsmayıl oğlu  
26. Zamanova Gülsarə Məhəmməd qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Tarix
1. Əliyev Sahib Vaqif oğlu 21.08.2019
12:00
 
2. Fətullayeva Ülviyə İmamqulu qızı  
3. Həsənli Gülnarə Elşad qızı  
4. Hüseynova Ümüs Ələddin qızı  
5. Mirzəliyeva Pərvinə Alməmməd qızı  
6. Quliyeva Səma Dilsuz qızı  
7. Zeynalova Nurtac Əsrafil qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Rus dili
1. Əhmədova Ləzifə Muxtar qızı 21.08.2019
15:00
 
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
İbtidai sinif müəllimliyi
1. Abdullayeva Türkan Lətif qızı 22.08.2019
09:00
 
2. Əliyev Müslüm Təvəkkül oğlu  
3. Əliyeva Arzu Qadirovna qızı  
4. Əsədova Günay Famil qızı  
5. Əsədova Xeyrənsə Azər qızı  
6. Hacıbəyli Nurçin Əfsələddin qızı  
7. Heydərova Günay Vüqar qızı  
8. Həsənova Funay Ənvər qızı  
9. Həsənova Hürnüsə Hüseyn qızı  
10. Hüseynova Bahar İlham qızı  
11. Hüseynova Mələksima Dilsuz qızı  
12. Məmmədli Şahinə Şahin qızı  
13. Məmmədov Ruslan Düzbəyi oğlu  
14. Məmmədova Jalə Rəsul qızı  
15. Məmmədzadə Türkanə Zilan qızı  
16. Muradova Lalə Asif qızı  
17. Musazadə Əfifə Əlövsət qızı  
18. Nağıyeva Gülgəz Hicran qızı  
19. Nəcəfova Zəmanət Vələddin qızı  
20. Qafarzadə Güldən Akif qızı  
21. Qaybalıyev Rəmal Səfəralı oğlu  
22. Qurbanova Leyla Rəşid qızı  
23. Rəhimova Arzu Rəhim qızı  
24. Seyidova Sübhanə Miramin qızı  
25. Səfərli Şəbnəm İsa qızı  
26. Xəlilzadə Taleh Namiq oğlu  
27. Xələfli Qiymət Kamil qızı  
28. Yusifova Günay Oruc qızı  
29. Zeynallı Asya Elmar qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Təsviri incəsənət
1. Cəfərov Elmir Vəli oğlu 22.08.2019
12:00
 
2. Həsənli Aygün Qafar qızı  
3. Hümbətova Kübra Ata qızı  
4. İmanov Kənan Vaqif oğlu  
5. Mirzəyev Ramal Eyvaz oğlu  
6. Mirzəyeva Lalə Mirzə qızı  
7. Şirəliyev Yusif Vasif oğlu  
8. Yüzbaşiyeva Xədicə Zəzayıl qızı  
9. Zamanova Nurtac Sətdar qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Kimya
1. Fərəcova Havva Cəni qızı 22.08.2019
15:00
 
2. İsmayılova Şükufə Nəriman qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Coğrafiya
1. Abbasova Ləman Şirzad qızı 23.08.2019
09:00
 
2. Abbasova Nazəni Əhliman qızı  
3. Abdullayeva Bahar Elşən qızı  
4. Ağazadə Məhəmməd Yaşar oğlu  
5. Bağırlı Vəsilə Muxtar qızı  
6. Baxşəlili Tərlan Faiq oğlu  
7. Ələkbərov Orxan Əli oğlu  
8. Əlixanlı Gültəkin Vahid qızı  
9. Əliyev Məhərrəm İbrahim oğlu  
10. Əliyeva Məsma Zöhrab qızı  
11. Əsgərova Gülnar İlkin qızı  
12. Fərəcova Şərmin Rəhim qızı  
13. Hüseynəlili İbrahim İnşallah oğlu  
14. Məhərrəmov Pərvin Hüseyn oğlu  
15. Muradova İnarə Rasim qızı  
16. Musayeva Nobar Arif qızı  
17. Musayeva Şövkət Musa qızı  
18. Nağısoy Aytən Fəxrəddin qızı  
19. Neymətli Yulət Firudin oğlu  
20. Novruzov Nail Rövşən oğlu  
21. Qasımov Nəcmi Cavanşir oğlu  
22. Quliyev Kərim Bayram oğlu  
23. Rəşidli Ruhəngiz Şirin qızı  
24. Salmanzadə Musa Əkbər oğlu  
25. Süleymanov Sahib Ehtiram oğlu  
26. Yunisov Abbas Adil oğlu  
27. Zeynalov Əli Əbülfət oğlu  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
İnformatika
1. Abbasova Nərminə Rafiq qızı 23.08.2019
12:00
 
2. Abdullayeva Xədicə Əhməd qızı  
3. Ağazadə Gülər Əli qızı  
4. Babayeva Səkinə Abdulla qızı  
5. Əliyeva Gülay Qadir qızı  
6. Əliyeva Zahilə Rza qızı  
7. Fətəliyeva Aynurə Rasim qızı  
8. Həsənəliyeva Günel Şükür qızı  
9. Həsənova Natiqə Natiq qızı  
10. Həsənova Ramilə Ağa qızı  
11. İbrahimova Xeyrənsə Həzi qızı  
12. Orucova Bahar Səxavət qızı  
13. Orucova Gülarə Əli qızı  
14. Piriyeva Sevinc Adəm qızı  
15. Quluyeva Əsmər Elşad qızı  
16. Süleymanlı Fərqanə Ədalət qızı  
17. Süleymanova Səma Fərrux qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Tarix
1. Əliyev Sahib Vaqif oğlu 23.08.2019
15:00
 
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Fiziki tərbiyə
1. Babayev Rövlan Səfər oğlu 24.08.2019
09:00
 
2. Babayev Vüqar Vidadi oğlu  
3. Bayramov Məhəbbət Fəhrad oğlu  
4. Əliyev Mehrac Hümbət oğlu  
5. Əlizadə Raqib İman oğlu  
6. Hacıyev Faiq Nəbi oğlu  
7. Hacıyeva İnci Rasim qızı  
8. Hacıyeva Sevinc Səfər qızı  
9. Həsənov Orxan Bilal oğlu  
10. Hüseynov Məhəmməd Əli oğlu  
11. Hüseynov Sadiq Nağı oğlu  
12. Hüseynov Zamin Kamil oğlu  
13. Mehdiyev Fəttah Fəttah oğlu  
14. Məhərrəmov İlkin Şirin oğlu  
15. Məmmədov Xəzər Tahir oğlu  
16. Məmmədov Seymur Musa oğlu  
17. Məmmədova Elnarə Koroğlu qızı  
18. Mirzəyev Abasət Hüseyn oğlu  
19. Novruzov Xalid Azad oğlu  
20. Qasımlı Təhmasib Əli oğlu  
21. Qasımov Cabbar Kamil oğlu  
22. Quliyev Əli Həsən oğlu  
23. Quliyev Əli Məmməd oğlu  
24. Seyidov Bəhruz Mirsəttar oğlu  
25. Səfərli Elmurad Ələddin oğlu  
26. Tarverdiyev Səbuhi Nərman oğlu  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Fransız dili
1. Allahverdiyeva Nərgiz Telman qızı 24.08.2019
12:00
 
2. Babayev Asəf Nəsib oğlu  
3. Bəhrəmli Elçin Famil oğlu  
4. Əliyeva Təranə Əsəd qızı  
5. Hüseynov Səfər Dərgah oğlu  
6. Rəcəbova Nuray Məhərrəm qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Riyaziyyat
1. Əhmədli Zümrüd Nəsib qızı 24.08.2019
15:00
 
2. Əskərov Baxşəli İsax oğlu  
3. Neymətli Ülviyyə Eldəniz qızı  
4. Yaqubov Zahid Ələsgər oğlu  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
İngilis dili
1. Abbasov Toğrul Teymur oğlu 26.08.2019
09:00
 
2. Abdullayeva Leyla Əhəd qızı  
3. Bağırova Könül Bayram qızı  
4. Bağırova Turan Vüqar qızı  
5. Bayramlı Sənan İnqilab oğlu  
6. Camalzadə Güldəstə Niyəddin qızı  
7. Cavadova Gülnar Vahid qızı  
8. Əliyeva Səfa Elçin qızı  
9. Əliyeva Vəfa Elbrus qızı  
10. Heydərova Tünzalə Xanlar qızı  
11. Həsənzadə Nigar Təmleyxa qızı  
12. İsmayılov Fərman Salman oğlu  
13. Kazımlı Arzu Əkbər qızı  
14. Kərimova Fatma Novruz qızı  
15. Məmmədxanlı Məhcəbin Xəlil qızı  
16. Məmmədova Jalə Məhərrəm qızı  
17. Məmmədova Lamiyə Elşad qızı  
18. Məmmədova Ruqiyyə Əli qızı  
19. Novruzova Zülfiyyə Əmir qızı  
20. Qasımlı Nuray Zahid qızı  
21. Rüstəmova Nigar Şükür qızı  
22. Seyidova Ballı Kərim qızı  
23. Vahabov Məhərrəm İsmayıl oğlu  
24. Xəlilova Leyla Səttar qızı  
25. Zamanova Gülsarə Məhəmməd qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Coğrafiya
1. Abbasova Ləman Şirzad qızı 26.08.2019
12:00
 
2. Abbasova Nazəni Əhliman qızı  
3. Abbasova Ruxsarə Şəmsəddin qızı  
4. Bağırlı Vəsilə Muxtar qızı  
5. Əliyev Məhərrəm İbrahim oğlu  
6. Əsgərova Gülnar İlkin qızı  
7. Musayeva Şövkət Musa qızı  
8. Neymətli Yulət Firudin oğlu  
9. Nəbiyeva Könül Nizaməddin qızı  
10. Yunisov Abbas Adil oğlu  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
İbtidai sinif müəllimliyi
1. Bağırova Aysu Azər qızı 26.08.2019
15:00
 
2. Bəhmənova Dilarə Faiq qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Riyaziyyat
1. Abbasova Nərmin Səfər qızı 27.08.2019
09:00
 
2. Abbasova Nərminə Rafiq qızı  
3. Allahverdiyeva Şəbnəm Təvəkgül qızı  
4. Babayeva Lalə Baba qızı  
5. Əliyeva Çiçək İlyas qızı  
6. Əliyeva Zahilə Rza qızı  
7. Əskərov Baxşəli İsax oğlu  
8. Fərzəliyeva Təhminə Yavər qızı  
9. Fətəliyev Umud Allahverdi oğlu  
10. Haşımova Aliyə Nütfü qızı  
11. Həsənəliyeva Günel Şükür qızı  
12. Həsənova Natiqə Natiq qızı  
13. Həşimova Aytən Elxan qızı  
14. İsmayılova Qonça Mahir qızı  
15. Mehdiyeva Xanım Şahin qızı  
16. Məmmədova Dünya Şəkər qızı  
17. Neymətli Ülviyyə Eldəniz qızı  
18. Nəbiyeva Ruhiyyə Yunis qızı  
19. Nəcəfova Bənövşə Mehrab qızı  
20. Pənahova Zeynəb Hidayət qızı  
21. Quliyeva Gülnur Kamil qızı  
22. Quliyeva Tünzalə Vahid qızı  
23. Rəhimova Aytac Şəmsəddin qızı  
24. Süleymanlı Fərqanə Ədalət qızı  
25. Süleymanova Əfsanə Həsən qızı  
26. Vəliyeva Fatma Cahangir qızı  
27. Yediyarova Nahidə Cəmaləddin qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Təsviri incəsənət
1. Həsənli Aygün Qafar qızı 27.08.2019
12:00
 
2. Qasımova Nailə Amil qızı  
3. Süleymanova Aysu Hüseyn qızı  
4. Zeynalov Pənah Aqil oğlu  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Fizika
1. Əliyeva Zülfüyə Qabil qızı 27.08.2019
15:00
 
2. Maxsudova Turac Duman qızı  
3. Müştəliyeva Aynur Əli qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Fiziki tərbiyə
1. Axundov İlham Mübariz oğlu 28.08.2019
09:00
 
2. Bilalov Elşən Vaqif oğlu  
3. Dünyamalıyev Azad Məhərrəm oğlu  
4. Əlizadə Raqib İman oğlu  
5. Hacıyeva İnci Rasim qızı  
6. Hüseynli Pərviz Adəm oğlu  
7. Hüseynov Zamin Kamil oğlu  
8. Məhərrəmov İlkin Şirin oğlu  
9. Məmmədov Xəzər Tahir oğlu  
10. Məmmədov Sahil Müzəffər oğlu  
11. Məmmədova Elnarə Koroğlu qızı  
12. Qurbanov Xəqani Məmməd oğlu  
13. Zülfüqarova Türkan Süleyman qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
İnformatika
1. Canbağışova İsmət Daşqın qızı 28.08.2019
12:00
 
2. Ələsgərli Əfsanə Sahib qızı  
3. Həsənli Xatirə Kazım qızı  
4. Orucova Bahar Səxavət qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Biologiya
1. Abbasova Ceyran Yamil qızı 28.08.2019
15:00
 
2. Cəfərova Nurdən Habil qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
İbtidai sinif müəllimliyi
1. Babayeva Vəfa Rüstəm qızı 29.08.2019
09:00
 
2. Bağırova Günel Əhməd qızı  
3. Cəfərli Xuraman Əbülfət qızı  
4. Əliyeva Minayə Cəlal qızı  
5. Əlverdiyeva Nərgiz Yaqub qızı  
6. Heydərova Günay Vüqar qızı  
7. Mehdiyeva Raziyə Müslüm qızı  
8. Muradova Lalə Asif qızı  
9. Musayeva Rahilə Mərdan qızı  
10. Nağıyeva Natiqə Cabir qızı  
11. Qafarova Turanə Məmməd qızı  
12. Quliyeva Gülşən Hənifə qızı  
13. Rəhimova Arzu Rəhim qızı  
14. Sadiqova Əminə İntiqam qızı  
15. Sevdimalıyeva Şəhanə Zeynal qızı  
16. Səfərova Məhsəti Asif qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Tarix
1. Əliyev Sahib Vaqif oğlu 29.08.2019
12:00
 
2. İbrahimov Əli Ələddin oğlu  
3. İbrahimov Xosrov Kəmaləddin oğlu  
4. İsmayılov Elşad Söhbət oğlu  
5. Məmmədli Seymur Samir oğlu  
6. Şıxəliyeva Asəm Sadıq qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Fransız dili
1. Oruclu Fatimə Vidadi qızı 29.08.2019
15:00
 
2. Qaytaranlı Asiya Hacan qızı  
3. Rəcəbova Nuray Məhərrəm qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Riyaziyyat
1. Abdullayev Seyfəli Qabil oğlu 30.08.2019
09:00
 
2. Abuzərova Xanım Tahar qızı  
3. Babayeva Lalə Baba qızı  
4. Bağırova Aynur Fəxrəddin qızı  
5. Əhmədli Zümrüd Nəsib qızı  
6. Əsədova Fəxriyyə Rza qızı  
7. Əskərov Baxşəli İsax oğlu  
8. Fərzəliyeva Təhminə Yavər qızı  
9. Fətəliyev Umud Allahverdi oğlu  
10. Hüseynova Maral Elman qızı  
11. Hüseynova Ülviyyə Azər qızı  
12. İbrahimova Şəlalə Kəmaləddin qızı  
13. Məmmədov Kənan Qabil oğlu  
14. Məmmədova Zeynəb Heydər qızı  
15. Neymətli Ülviyyə Eldəniz qızı  
16. Piriyeva Sevinc Adəm qızı  
17. Qasımova Aynur Bəhlul qızı  
18. Quliyeva Tünzalə Vahid qızı  
19. Seyidova İnci Mirsalam qızı  
20. Tağıyeva İmmi Bağır qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
İngilis dili
1. Hacıyev Elxaz İsmixan oğlu 30.08.2019
12:00
 
2. Kazımlı Arzu Əkbər qızı  
3. Kərimova Fatma Novruz qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Təsviri incəsənət
1. Həsənli Aygün Qafar qızı 30.08.2019
15:00
 
2. Quliyeva Nadejda Həsən qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Azərbaycan dili və ədəbiyyatı
1. Ağayeva Gülşad Teymur qızı 31.08.2019
09:00
 
2. Allahverdiyeva Qənirə Musa oğlu  
3. Babayeva Elnurə Akif qızı  
4. Əliyev Sərvər Tahir oğlu  
5. Əliyev Sunay Qüdrət oğlu  
6. Əliyeva Aysel Qüdrət qızı  
7. Əsgərov Murad Fəxrəddin oğlu  
8. Əsgərova Gülşən Süleyman qızı  
9. Hacıyeva Səma Aləm qızı  
10. İsmayılova Xanım Yavər qızı  
11. Maxsudov Hafiz Adil oğlu  
12. Novruzlu Zeynalabdın Əjdər oğlu  
13. Novruzova Gülnar Valeh qızı  
14. Qədiməliyeva Günel Yusif qızı  
15. Qurbanova Gülnar Fizuli qızı  
16. Sadıqova Vəfa Abbas qızı  
17. Seyidova Rəhimə Əbülfəz qızı  
18. Xəlilova Gülnar Ramiz qızı  
19. Şəkərəliyev Hüseyn Əli oğlu  
20. Zamanov Nuriddin Nazir oğlu  
21. Zeynalova Lalə Zülfüqar qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Fiziki tərbiyə
1. Əlirzayev Sahib Rəhim oğlu 31.08.2019
12:00
 
2. Hacıyeva İnci Rasim qızı  
3. Hüseynov Seymur Nazim oğlu  
4. Salahov Lətif Səməd oğlu  
5. XXX Atilla Abbas oğlu  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
İnformatika
1. Babayeva Gülər Baloğlan qızı 31.08.2019
15:00
 
2. Cəfərova Sübhanə Məhərrəm qızı  
3. Orucova Bahar Səxavət qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Kimya
1. Cəfərli Elşən Niyaz oğlu 02.09.2019
09:00
 
2. Cəfərova Ruqəyya Daşqın qızı  
3. Əliyev Rəvan Qorxmaz oğlu  
4. Əliyeva Günay Qənbər qızı  
5. Fərəcova Havva Cəni qızı  
6. Hüseynova Zülfüyyə Mətləb qızı  
7. İsmayılova Şəmsi Məhərrəm qızı  
8. Məmmədova Bənövşə Hüseyn qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Fizika
1. Əsgərova Səidə Hidayət qızı 02.09.2019
12:00
 
2. Məmmədova Cəmilə Cabrayıl qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Rus dili
1. Əliyarova İlkanə İbrahim qızı 02.09.2019
15:00
 
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Tarix
1. Əliyev Sahib Vaqif oğlu 03.09.2019
09:00
 
2. Əsgərova Nuridə Fəxrəddin qızı  
3. Hüseynova Mahnurə Nəcəfalı qızı  
4. İbrahimov Xosrov Kəmaləddin oğlu  
5. Məmmədli Seymur Samir oğlu  
6. Məmmədova Gülsüm Baxşəli qızı  
7. Mirzəli Çinarə Əli qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Coğrafiya
1. Əliyeva Məsma Zöhrab qızı 03.09.2019
12:00
 
2. Əsgərova Gülnar İlkin qızı  
3. Fərəcova Şərmin Rəhim qızı  
4. Nəbiyeva Könül Nizaməddin qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
Musiqi
1. Hətəmova Sunay Nərman qızı 03.09.2019
15:00
 
2. Səfərova Sara Hikmət qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix / Saat Topladığı bal
İnformatika
1. Hacızadə Çingiz Qurban oğlu 04.09.2019
09:00