Naxçıvan Muxtar Respublikası Ali Məclisinin Sədri yanında Dövlət Qulluğu Məsələləri
üzrə Komissiya tərəfindən müəllimlərin dövlət ümumi təhsil müəssisələrinə
işə qəbulu üçün keçirilən test imtahanlarının

QRAFİKİ və NƏTİCƏLƏRİ

Namizədin şəxsi kodu Tarix/Saat Topladığı bal
İbtidai sinif müəllimliyi
1. 692181801

09.01.2020
09:00

73
2. 693181801 73
3. 693181806 65
4. 696221803 65
5. 693181809 64
6. 696221801 64
7. 694041802 61
8. 696221804 60
9 696221802 59
10. 694161801 57
11. 693181802 55
12. 696231801 55
13. 693181803 55
14. 698031801 54
15. 694041803 53
16. 693181805 52
17. 698031803 49
18. 692231801 49
19. 693181808 44
20. 694161802 44
21. 694041801 44
22. 694041804 42
23. 693181807 36
24. 698031802 35
25. 696231802 34
26. 693181804 30
27. 692321801 25
28. 693181810 24
İnformatika
1. 696221904

09.01.2020
12:00

75
2. 696221902 72
3. 696221901 67
4. 692091901 65
5. 696221903 58
6. 692091903 49
7. 692091902 42
Azərbaycan dili və ədəbiyyatı
1. 694340701

09.01.2020
15:00

74
2. 694340704 57
3. 694340705 54
4. 694340702 47
5. 694340703 42
6. 694340706 İştirak etməmişdir
Fiziki tərbiyə
1. 691121401

10.01.2020
09:00

71
2. 697121401 65
3. 694311401 61
4. 691051401 55
5. 691121404 54
6. 691121403 40
7. 695231401 39
8. 693051401 39
9. 691121405 34
10. 691121406 34
11. 693191401 33
12. 691071401 31
13. 697121402 31
14. 695231402 29
15. 697121403 27
16. 691081401 24
17. 691121402 19
18. 697121404 17
İngilis dili
1. 694282001

10.01.2020
12:00

68
2. 694202001 60
3. 694112001 59
4. 694282003 54
5. 696222004 57
6. 696222002 55
7. 698042001 54
8. 696222001 38
9. 694282002 18
10. 696222003 İştirak etməmişdir
Təsviri incəsənət
1. 694161704

10.01.2020
15:00

58 (ali təhsilli)
2. 694161701 58 (orta ixtisas təhsilli)
3. 694161703 57
4. 694161702 56
Coğrafiya
1. 694201301

11.01.2020
09:00

50
2. 695051303 45
3. 692411301 55
4. 697111301 48
5. 696121301 47
6. 695051302 41
7. 692411302 37
8. 695051301 19
Kimya
1. 695211001

11.01.2020
12:00

49
2. 697021001 48
3. 692251001 44
4. 697021004 44
5. 697021003 40
6. 697021002 21
Fransız dili
1. 690042501

11.01.2020
15:00

61
2. 690042502 54
İnformatika
1. 696191905

13.01.2020
09:00

78
2. 691031901 75
3. 696191906 74
4. 693101904 73
5. 696191904 73
6. 693101902 72
7. 696191902 72
8. 693101905 71
9. 693101901 70
10. 693101903 70
11. 696191903 45
12. 696191901 29
Azərbaycan dili və ədəbiyyatı
1. 692240702

13.01.2020
12:00

67
2. 692240706 45
3. 692240704 44
4. 692240707 39
5. 692240703 29
6. 692240705 26
7. 692240701 25
Tarix
1. 697061202

13.01.2020
15:00

65
2. 697061201 61
3. 697061204 52
4. 697061203 47
Biologiya
1. 696131101

14.01.2020
09:00

68
2. 695171101 57
3. 694356101 45
4. 696111101 53
5. 693091101 43
6. 697041101 36
7. 693351101 23
Riyaziyyat
1. 694270802

14.01.2020
12:00

74
2. 692530801 67
3. 694270801 37
4. 692530802 İştirak etməmişdir
Fizika
1. 697080903

14.01.2020
15:00

59
2. 697080902 58
3. 697080901 57
İngilis dili
1. 697082001

15.01.2020
09:00

74
2. 693032008 74
3. 693032003 73
4. 693032002 72
5. 698032002 69
6. 694332001 69
7. 692482001 68
8. 692362001 67
9. 693032007 67
10. 693032005 66
11. 693032001 66
12. 698032001 64
13. 693032006 64
14. 692182001 61
15. 696232001 60
16. 693032004 60
17. 694262001 50
18. 697042001 40
19. 697082002 37
İbtidai sinif müəllimliyi
1. 696201802

15.01.2020
12:00

66
2. 697041803 65
3. 697041801 58
4. 694361801 58
5. 694361802 57
6. 696201803 57
7. 696201801 41
8. 697041802 33
Alman dili
1. 694276301

15.01.2020
15:00

58
İnformatika
1. 692481904

16.01.2020
09:00

76
2. 696091905 75 (ixtisas üzrə 39)
3. 696091906 75 (ixtisas üzrə 38)
4. 692481901 71
5. 696091904 70
6. 696091902 66
7. 692241901 50
8. 696091903 55
9. 692481902 30
10. 692481903 İştirak etməmişdir
11. 696091901 İştirak etməmişdir
Azərbaycan dili və ədəbiyyatı
1. 695150701

16.01.2020
12:00

68
2. 695150705 62 (ixtisas üzrə 32)
3. 695150706 62 (ixtisas üzrə 29)
4. 695150702 47
5. 695150703 41
6. 695150704 40
7. 695150707 38
Fransız dili
1. 692072501

16.01.2020
15:00

66
2. 691032501 63
3. 692072502 59
4. 692502501 58
5. 692232501 56
Riyaziyyat
1. 694246202

17.01.2020
09:00

75
2. 697020806 67
3. 697020805 66
4. 694246201 47
5. 697020803 55
6. 697020804 54
7. 697020801 46
8. 697020802 37
Biologiya
1. 696101101

17.01.2020
12:00

67
2. 697021102 67
3. 694171101 50
4. 697021101 57
5. 696101102 46
Tarix
1. 693351202

17.01.2020
15:00

53
2. 694171201 52
3. 694171202 41
4. 693351201 40
Soyadı, adı və atasının adı Tarix/Saat Topladığı bal
Fiziki tərbiyə
1. Babayev Rövlan Səfər oğlu

18.01.2020
09:00

 
2. Əkbərov Heydər Nazim oğlu  
3. Əlirzayev Sahib Rəhim oğlu  
4. Əlizadə Raqib İman oğlu  
5. Əsədov Müzəffər Əsəd oğlu  
6. Əsgərov Mərahim Ələkbər oğlu  
7. Hacıyev Faiq Nəbi oğlu  
8. Hüseynov Seymur Nazim oğlu  
9. Məmmədov Ayaz Rasim oğlu  
10. Səfərov Şahin Köçəri oğlu  
11. Tarverdiyev Səbuhi Nərman oğlu  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix/Saat Topladığı bal
Coğrafiya
1. Abbasova Ruxsarə Şəmsəddin qızı

18.01.2020
12:00

 
2. Babayev Murad Yasin oğlu  
3. Ələkbərov Orxan Əli oğlu  
4. Əliyeva Məsma Zöhrab qızı  
5. Hacıyeva Kəminə İlham qızı  
6. Hüseynov Tural Əmir oğlu  
7. Hüseynova Günel Ədalət qızı  
8. Muradlı Şahnaz Saləddin qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix/Saat Topladığı bal
Kimya
1. Cəfərli Elşən Niyaz oğlu

18.01.2020
15:00

 
2. Fərəcova Havva Cəni qızı  
3. İsmayılova Şükufə Nəriman qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix/Saat Topladığı bal
İbtidai sinif müəllimliyi
1. Ağayeva Dünya Həsənalı qızı

21.01.2020
09:00

 
2. Əliyeva Rəşidə Rəşid qızı  
3. Həsənova Hürnüsə Hüseyn qızı  
4. Kazımova Vüsalə Cəfər qızı  
5. Məmmədli İsa Aslan oğlu  
6. Quliyeva Ceyran Azər qızı  
7. Qurbanova Leyla Rəşid qızı  
8. Seyidova Sübhanə Miramin qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix/Saat Topladığı bal
İnformatika
1. Abdullayeva Mədinə Ələddin qızı

21.01.2020
12:00

 
2. Həsənəliyeva Günel Şükür qızı  
3. Həsənli Xatirə Kazım qızı  
4. Həsənova Ramilə Ağa qızı  
5. Tağıyeva Sura Fazil qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix/Saat Topladığı bal
Rus dili
1. Kərimova Sona Qardaşxan qızı

21.01.2020
15:00

 
2. Məmmədova Zəhra Tağı qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix/Saat Topladığı bal
Azərbaycan dili və ədəbiyyatı
1. Əliyev Sunay Qüdrət oğlu

22.01.2020
09:00

 
2. Həşimli Elşən Kamal oğlu  
3. Hüseynova Lamiyə Nofəl qızı  
4. Məsimli Saleh Sabir oğlu  
5. Mirzəyev Vüqar Məmməd oğlu  
6. Səddam Azəri Azər oğlu  
7. Səfərov Mürvət Mehdi oğlu  
8. Seyidova Leyla Eldəniz qızı  
9. Yusifli Fatimə Miryusif qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix/Saat Topladığı bal
Riyaziyyat
1. Abdullayev Seyfəli Qabil oğlu

22.01.2020
12:00

 
2. Bağışova Gülşad Bağış qızı  
3. Əliyeva İlahə Haxverdi qızı  
4. Gülmalıyeva Nüşabə Əli qızı  
5. Məhərrəmov Rafiq Firudin oğlu  
6. Qənbərova Günay Sahib qızı  
7. Yaqubov Zahid Ələsgər oğlu  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix/Saat Topladığı bal
İngilis dili
1. Əliyeva Səfa Elçin qızı

22.01.2020
15:00

 
2. Kazımlı Arzu Əkbər qızı  
3. Məmmədova Jalə Məhərrəm qızı  
4. Seyidova Ballı Kərim qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix/Saat Topladığı bal
Kimya
1. Cəfərli Elşən Niyaz oğlu

23.01.2020
09:00

 
2. Əliyev Rəvan Qorxmaz oğlu  
3. Əliyeva Günay Qənbər qızı  
4. Fərəcova Havva Cəni qızı  
5. Haxverdiyev Azad Mahir oğlu  
6. Hüseynova Zülfüyyə Mətləb qızı  
7. İmranova Gülnar Qurban qızı  
8. Məmmədova Bənövşə Hüseyn qızı  
9. Nəcəfova Türkan Şəmil qızı  
10. Novruzova Sevinc Etibar qızı  
11. Əlizadə Sahil Əkbər oğlu  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix/Saat Topladığı bal
Coğrafiya
1. Abbasova Ruxsarə Şəmsəddin qızı

23.01.2020
12:00

 
2. Babayev Murad Yasin oğlu  
3. Ələkbərov Orxan Əli oğlu  
4. Əliyeva Ayşən Şakir qızı  
5. Əliyeva Məsma Zöhrab qızı  
6. Hüseynova Günel Ədalət qızı  
7. Muradlı Şahnaz Saləddin qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix/Saat Topladığı bal
Biologiya
1. Hüseynova Nuray Nizami qızı

23.01.2020
15:00

 
2. Mehdiyeva Nurşən Şəmsəddin qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix/Saat Topladığı bal
Fizika
1. Ağayev Rüstəm Yunis oğlu

24.01.2020
09:00

 
2. Əliyeva Lalə Arzu qızı  
3. Fərzəliyeva Fərizə Yaşar qızı  
4. İbrahimova Gülmirə Gülağa qızı  
5. İbrahimova Günel Cəlal qızı  
6. Maxsudova Turac Duman qızı  
7. Məmmədov Ülvi Əlfida oğlu  
8. Məmmədova Cəmilə Cəbrayıl qızı  
9. Nəcəfli Bahar Salman qızı  
Soyadı, adı və atasının adı Tarix/Saat Topladığı bal
İnformatika
1. Abdullayeva Mədinə Ələddin qızı

24.01.2020
12:00

 
2. Həsənəliyeva Günel Şükür qızı  
3. Piriyeva Sevinc Adəm qızı