Naxçıvan Muxtar Respublikası Ali Məclisinin Sədri yanında Dövlət Qulluğu Məsələləri üzrə Komissiya tərəfindən
dövlət orqanlarında vakant dövlət qulluğu vəzifələrinin tutulması üçün 5 noyabr 2018-ci il tarixdə
elan edilmiş müsabiqənin müsahibə mərhələsinin

QRAFİKİ və NƏTİCƏLƏRİ



*QEYD - Namizədlərin müsahibəyə 30 dəqiqə əvvəl gəlməsi vacibdir.

> >
Dövlət orqanı, struktur bölmə və vəzifə Soyadı, adı və atasının adı Tarix Saat Yekun bal Vəzifəyə
uyğunluq
Qeyd

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Nazirlər Kabineti yanında İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyi

İcbari tibbi sığorta işinin təşkili şöbəsi,
baş məsləhətçi

1. İbrahimov Elnur Abbas oğlu

02.03.2019

09:30

18 Uyğundur  

İcbari tibbi sığorta işinin təşkili şöbəsi,
aparıcı məsləhətçi

2. Cəfərova Ülviyyə Firudin qızı 18 Uyğundur  
3. Abdullayev Şaiq Faiq oğlu 14 Uyğun deyil  
4. Babayeva Təranə Vüqar qızı

10:30

17 Uyğundur  
5. Mehralıyev Elşən Məhərrəm oğlu 12 Uyğun deyil  
6. Məmmədli Arzuman Sultanəli oğlu 12 Uyğun deyil  

Səhiyyə və sosial iqtisadi təhlil şöbəsi,
baş məsləhətçi

7. Qurbanlı Çilənay Qurban qızı

11:30

18 Uyğundur  
8. Rüstəmli Nəzəni Adil qızı 16 Uyğundur  
9. Babayeva Ülviyyə İslam qızı 16 Uyğundur  
10. Əhmədli Cəfər Ədalət oğlu 12 Uyğun deyil  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Mərkəzi Seçki Komissiyası

Aparat,
aparıcı məsləhətçi

1. Hacıyeva Ülviyyə Hafiz qızı

02.03.2019

14:00

14 Uyğun deyil  
2. İsmayılova Səadət Kərim qızı 18 Uyğundur  
3. Kazımov Vurğun Səməd oğlu 14 Uyğun deyil  
4. İbrahimov Elnur Abbas oğlu

15:00

12 Uyğun deyil  
5. Sabirli Təranə Amil qızı İştirak etməmişdir  
6. Ələkbərov Kamandar Asəf oğlu 16 Uyğundur  
7. Novruzov Taleh Süleyman oğlu

16:00

12 Uyğun deyil  
8. Axundova Məsmə Ələsgər qızı 13 Uyğun deyil  
9. Kərimova Nuranə Qəzənfər qızı 14 Uyğun deyil  
10. Məmmədov Həsən Qurban oğlu

17:00

12 Uyğun deyil  
11. Cəfərova Pərişan Əziz qızı 11 Uyğun deyil  
12. Quliyeva Turanə Musa qızı 11 Uyğun deyil  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Ali Məhkəməsi

Aparat, böyük məsləhətçi-mühasibat uçotu üzrə

1. Nəsirov Təvəkkül Zeynal oğlu

04.03.2019

09:30

14 Uyğun deyil  
2. Məmmədzadə Aygül Arzu qızı 13 Uyğun deyil  
3. İmanov Arzuman Təyyar oğlu 12 Uyğun deyil  
4. Babayev Ülvü Məmmədhüseyn oğlu

10:30

12 Uyğun deyil  
5. Əmirov Turab Siyasət oğlu İştirak etməmişdir  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsi

İqtisadiyyat və mühasibat uçotu sektoru,
aparıcı məsləhətçi

1. Ələkbərov Kamandar Asəf oğlu

04.03.2019

11:10

16 Uyğundur  
2. Məmmədli Turqay Vəzir oğlu 14 Uyğun deyil  
3. Salmanov İbad Vəliyəddin oğlu 12 Uyğun deyil  
4. Əmirov Turab Siyasət oğlu

12:10

17 Uyğundur  
5. İmanov Arzuman Təyyar oğlu İştirak etməmişdir  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi

Dövlət Əmək Müfəttişliyi Xidməti

Ümumi işlər və maliyyə-təsərrüfat sektoru,
baş mühasib

1. İmanov Arzuman Təyyar oğlu

04.03.2019

14:00

İştirak etməmişdir  

Dövlət Sosial Təminat Xidməti

Naxçıvan Şəhər Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Mühasibat uçotu və təsərrüfat sektoru, məsləhətçi-mühasib

1. Dilanov Həbib Zakir oğlu

04.03.2019

14:00

16 Uyğundur  
2. Həbibov Məhəmməd Heydər oğlu 13 Uyğun deyil  
3. Nəcəfli Ruhanə Mehdi qızı

15:00

12 Uyğun deyil  
4. Teymurova Təhminə Tahir qızı 17 Uyğundur  

Babək Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi,  Mühasibat uçotu və təsərrüfat sektoru, məsləhətçi-mühasib

5. Nağıyev Turan Oktay oğlu

15:00

İştirak etməmişdir  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Gənclər və İdman Nazirliyi

Culfa Rayon Gənclər və İdman İdarəsi,
məsləhətçi-mühasib

1. Yusifov Abbas Əsgər oğlu

04.03.2019

16:00

12 Uyğun deyil  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Mədəniyyət Nazirliyi

Naxçıvan Şəhər Mədəniyyət Şöbəsi,
baş mühasib

1. Qənbərov Eşqin Daşqın oğlu

04.03.2019

16:20

İştirak etməmişdir  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi

İqtisadiyyat və maliyyə şöbəsi, aparıcı məsləhətçi

1. Həsənov Rüfət Müslüm oğlu

04.03.2019

16:40

16 Uyğundur  
2. İsmayılov Elməddin Yunis oğlu 16 Uyğundur  
3. Qənbərov Eşqin Daşqın oğlu 17 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi

Ətraf mühit və təbii sərvətlərdən istifadəyə dövlət nəzarəti şöbəsi, aparıcı məsləhətçi-Babək rayonu üzrə

1. Əliyeva Solmaz Sərvər qızı

04.03.2019

17:40

İştirak etməmişdir  

Ətraf mühit və təbii sərvətlərdən istifadəyə dövlət nəzarəti şöbəsi, məsləhətçi-Şahbuz rayonu üzrə

2. Ağayeva İntizar Seyfulla qızı 16 Uyğundur  
3. Həşimova Gülzar Teymur qızı İştirak etməmişdir  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Maliyyə Nazirliyi

Culfa Rayon Maliyyə Şöbəsi, Xəzinə əməliyyatı və xəzinə əməliyyatının uçotu sektoru,aparıcı məsləhətçi

1. Məmmədli Arzuman Sultanəli oğlu

05.03.2019

09:30

12 Uyğun deyil  
2. Seyidova Bənövşə İlham qızı 13 Uyğun deyil  
3. Cəfərli Yelmar Xeybər oğlu 12 Uyğun deyil  
4. Kərimova Röya Cavid qızı

10:30

13 Uyğun deyil  

Sədərək Rayon Maliyyə Şöbəsi, Xəzinə əməliyyatı və xəzinə əməliyyatının uçotu sektoru,
aparıcı məsləhətçi

5. Ramazanov Sərxan Vahid oğlu 16 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının İqtisadiyyat Nazirliyi

Rəqabətin qorunması sektoru,
məsləhətçi

1. Abbasova Aişə Tahir qızı

05.03.2019

11:10

18 Uyğundur  
2. Məhərrəmov Cəsarət Haqverdi oğlu 14 Uyğun deyil  

Təbii inhisarlar və dövlət inhisarına aid xidmətlərin tənzimlənməsi sektoru, aparıcı məsləhətçi

3. Abbasov Ağasif Çingiz oğlu 17 Uyğundur  
4. Salmanov İbad Vəliyəddin oğlu

12:10

16 Uyğundur  

Satınalmalar şöbəsi, aparıcı məsləhətçi

5. Kazımov Vurğun Səməd oğlu 17 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Meliorasiya və Su Təsərrüfatı Komitəsi

Layihə-ekspertiza şöbəsi,
məsləhətçi

1. Məhərrəmli Kamal Etibar oğlu

05.03.2019

14:00

17 Uyğundur  
2. Əsgərov Orxan Yasəf oğlu 16 Uyğundur  
3. Yolçuyev Elmin Nurməmməd oğlu İştirak etməmişdir  

Suvarma sistemlərinin istismarı şöbəsi, aparıcı məsləhətçi

4. Yolçuyev Elmin Nurməmməd oğlu 17 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Nəqliyyat Xidməti

Nəqliyyatın təşkili və idarə edilməsi sektoru, aparıcı məsləhətçi

1.

Quliyev Mərhəmət Nadir oğlu

05.03.2019

15:00

13 Uyğun deyil  
2.

Novruzov Əli Hüseyn oğlu

16 Uyğundur  
3.

Həsənov Saleh Mehman oğlu

17 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Daşınmaz Əmlak və Torpaq Məsələləri üzrə Dövlət Komitəsi

Torpaq kadastrı və qeydiyyatı sektoru, məsləhətçi

1. Əsədov Yusif Rasif oğlu

05.03.2019

16:00

16 Uyğundur  
2. İbrahimli İbrahim Vəliyəddin oğlu 18 Uyğundur  
3. Məmmədli Turqay Vəzir oğlu İştirak etməmişdir  
4. İbrahimov Vüqar Samir oğlu

17:00

14 Uyğun deyil  
5. Zamanlı Sərxan Mahir oğlu 16 Uyğundur  
6. Seyidzadə Miryəqub Mirdamət oğlu 12 Uyğun deyil  

Şərur Rayon İdarəsi, aparıcı məsləhətçi

7. Nəcəfov Amid Ələkbər oğlu 16 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Ali Məhkəməsi

Aparat, hakim köməkçisi

1. Cəfərova Aynur Sultan qızı

06.03.2019

09:30

18 Uyğundur  
2. Şirəliyeva Nərmin Zöhrab qızı 17 Uyğundur  
3. Qasımzadə Elvir Natiq oğlu 12 Uyğun deyil  
4. Gülmalıyeva Arzu Ramiz qızı

10:30

18 Uyğundur  
5. Zamanov Əziz Mehman oğlu 17; Uyğundur  
6. Əliyev Adəm Qurban oğlu 10 Uyğun deyil  
7. Əliyeva Bətulə Arzu qızı

11:30

14 Uyğun deyil  
8. Talıblı Türkanə İsmayıl qızı 14 Uyğun deyil  
9. Əsgərova Reyhanə Əmrah qızı İştirak etməmişdir  
10. Ələsgərov Əli Vüqar oğlu

12:30

10 Uyğun deyil  
11. Həsənov Kəramət Sevindik oğlu 12 Uyğun deyil  
12. Əhmədova Nərgiz Bağır qızı 9 Uyğun deyil  

Aparat, məsləhətçi-məhkəmə iclas katibi

13. Qarayeva Gülü Tahir qızı

14:00

İştirak etməmişdir  
14. Qasımzadə Elvir Natiq oğlu 12 Uyğun deyil  
15. Quliyev Vətən Hüseyn oğlu 14 Uyğun deyil  

Analitik və qanunvericiliyin sistemləşdirilməsi şöbəsi, məsləhətçi

16. Talıbova Aysu Mustafa qızı 17 Uyğundur  

İcra məmurları şöbəsi, icra məmuru

17. İbrahimov Səbuhi Vahid oğlu

15:00

12 Uyğun deyil  

Məhkəmə təcrübəsinin ümumiləşdirilməsi və məhkəmə statistikasının təhlili şöbəsi, məsləhətçi

18. Cəfərov Tural Hüseyn oğlu 12 Uyğun deyil  
19. Seyidov Eyvaz Yusif oğlu İştirak etməmişdir  
20. Tarverdiyeva İfadə Əli qızı

16:00

14 Uyğun deyil  

Vətəndaşların qəbulu və məktublara baxılması şöbəsi, aparıcı məsləhətçi

21. Həsənova Ruzə Rövşən qızı 13 Uyğun deyil  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Hərbi Məhkəməsi

Aparat, hakim köməkçisi

1. Şirəliyeva Nərmin Zöhrab qızı

06.03.2019

16:40

İştirak etməmişdir  
2. Seyidov Eyvaz Yusif oğlu 16 Uyğundur  
3. Zamanov Əziz Mehman oğlu

17:20

İştirak etməmişdir  

Aparat, məsləhətçi-məhkəmə iclas katibi

4. Qasımzadə Elvir Natiq oğlu 16 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Ağır Cinayətlər Məhkəməsi

Aparat, hakim köməkçisi

1. Cəfərova Aynur Sultan qızı

07.03.2019

09:30

İştirak etməmişdir  
2. Gülmalıyeva Arzu Ramiz qızı İştirak etməmişdir  
3. Qasımzadə Elvir Natiq oğlu İştirak etməmişdir  
4. Qarayeva Gülü Tahir qızı

10:30

İştirak etməmişdir  
5. Rüstəmli Tovuz Nazim qızı 17 Uyğundur  
6. Şirəliyeva Nərmin Zöhrab qızı İştirak etməmişdir  
7. Əsgərova Reyhanə Əmrah qızı

11:30

İştirak etməmişdir  

Aparat, məsləhətçi

8. Mahmudov Yunis Həsən oğlu 16 Uyğundur  

Aparat, məsləhətçi-məhkəmə iclas katibi

9. Talıbova Aysu Mustafa qızı İştirak etməmişdir 
10. Talıblı Türkanə İsmayıl qızı

12:30

17 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının İnzibati-İqtisadi Məhkəməsi

Aparat, hakim köməkçisi

1.

Qarayeva Gülü Tahir qızı

07.03.2019

14:00

İştirak etməmişdir 

Naxçıvan Şəhər Məhkəməsi

Aparat, məsləhətçi-məhkəmə iclas katibi

1.

Quliyev Vətən Hüseyn oğlu

07.03.2019

14:20

17 Uyğundur  

Şərur Rayon Məhkəməsi

Aparat, məsləhətçi-məhkəmə iclas katibi

1.

Ələsgərov Əli Vüqar oğlu

07.03.2019

14:40

16 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Təhsil Nazirliyi

Aparat, baş məsləhətçi-hüquqşünas

1. Məmmədova Aygün Elxan qızı

07.03.2019

15:00

18 Uyğundur  
2. Cabbarov İlkin İslam oğlu 14 Uyğun deyil  
3. Hacıyev Vaqif Tahir oğlu 12 Uyğun deyil  

Şərur Rayon Təhsil Şöbəsi,
kadr üzrə məsləhətçi

4. Əzimli Araz Müzəffər oğlu

16:00

16 Uyğundur  
5. Qurbanova Gülnar Fizuli qızı 13 Uyğun deyil  

Culfa Rayon Təhsil Şöbəsi, kadr üzrə məsləhətçi

6. Rzayeva Vüqarə Sahib qızı 16 Uyğundur  

Kəngərli Rayon Təhsil Şöbəsi, aparıcı məsləhətçi

7. Rzayeva Nilufər Azadi qızı

17:00

18 Uyğundur  
8. Əbilova Fərqanə Amil qızı 16 Uyğundur  
9. Novruzlu Xəzər Novruz oğlu 8 Uyğun deyil  
10. Təmoyev Nicat Qadir oğlu 12 Uyğun deyil  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Mədəniyyət Nazirliyi

Mədəniyyət və mədəni irs şöbəsi, aparıcı məsləhətçi–informasiya resurslarının idarə edilməsi üzrə

1. Məmmədova Aygün Elxan qızı

11.03.2019

09:30

İştirak etməmişdir  
2. Abbasova Şəfəq Neymət qızı 16 Uyğundur  
3. İsmayılova Səadət Kərim qızı İştirak etməmişdir  
4. Cəfərov Orxan Xəlil oğlu

10:30

İştirak etməmişdir  
5. Rüstəmli Gültəkin Əli qızı İştirak etməmişdir  
6. Kərimov Vüqar Tağı oğlu İştirak etməmişdir  
7. Qurbanlı Çilənay Qurban qızı

11:30

İştirak etməmişdir  
8. Əliyeva Lamiyə İman qızı 11 Uyğun deyil  
9. Quliyeva Əfruz Rəcəb qızı 10 Uyğun deyil  
10. Şərifova Samirə Əli qızı

12:30

13 Uyğun deyil  
11. Tarverdiyeva Samirə Natiq qızı İştirak etməmişdir  
12. Nağısoy Əzizağa Telman oğlu 12 Uyğun deyil  
13. Qurbanova Gülnar Fizuli qızı

14:00

İştirak etməmişdir  
14. Rüstəmova Şahnaz Arif qızı İştirak etməmişdir  
15. Əliyeva Solmaz Sərvər qızı 17 Uyğundur  
16. Məmmədov Vaqif Ələkbər oğlu

15:00

10 Uyğun deyil  
17. Hacıyev Əmrah Əkbər oğlu 9 Uyğun deyil  

Mədəniyyət və mədəni irs şöbəsi, məsləhətçi–kino və video filimlərin nümayişinin qeydiyyatı üzrə

18. Şirzadova Röya Əsgər qızı 10 Uyğun deyil  
19. Hacıyeva Ülviyyə Hafiz qızı

16:00

14 Uyğun deyil  

Naxçıvan Şəhər Mədəniyyət Şöbəsi,
aparıcı məsləhətçi

20. Məmmədova Leyla Yusif qızı 12 Uyğun deyil  
21. Rəhimova Leyla Ələsgər qızı 16 Uyğundur  
22. Fərəcova Aytən Vaqif qızı

17:00

16 Uyğundur  
23. Bağırlı Əfsanə Rəsul qızı 12 Uyğun deyil  
24. İsmayıllı İlkanə Bəhram qızı 17 Uyğundur  

Babək Rayon Mədəniyyət Şöbəsi, aparıcı məsləhətçi

25. Sangur Günel Elbrus qızı 8 Uyğun deyil  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Turizm Departamenti

Maliyyə-təsərrüfat və ümumi işlər sektoru, baş məsləhətçi-direktorun köməkçisi

1. Məmmədova Aygün Elxan qızı

12.03.2019

09:30

İştirak etməmişdir  

Maliyyə-təsərrüfat və ümumi işlər sektoru, aparıcı məsləhətçi-kadr və kargüzarlıq işləri üzrə

2. Rüstəmova Şahnaz Arif qızı 17 Uyğundur  
3. Rüstəmli Gültəkin Əli qızı 16 Uyğundur  
4.

Seyidova Tərlan Əjdər qızı

10:30

İştirak etməmişdir  
5. İbrahimli İbrahim Vəliyəddin oğlu İştirak etməmişdir  
6.

Şərifova Samirə Əli qızı

13 Uyğun deyil  

Statistika və sertifikatlaşdırma sektoru, baş məsləhətçi

7. Əmirov Turab Siyasət oğlu

11:30

İştirak etməmişdir  
8. Cəfərova Ülviyyə Firudin qızı 17 Uyğundur  

Turizmin inkişafı və təbliği sektoru, aparıcı məsləhətçi

9. Cəfərov Orxan Xəlil oğlu

12:30

17 Uyğundur  
10. Cəfərova Ülviyyə Firudin qızı İştirak etməmişdir  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Təhsil Nazirliyi

Təhsilin idarə olunmasının məlumat sistemi və şagird nailiyyətlərinin qiymətləndirilməsi üzrə sektor, məsləhətçi-informasiya kommunikasiya texnologiyaları üzrə

1. Məmmədova Cəmilə Əbülfəz qızı

12.03.2019

14:00

14 Uyğun deyil  
2. Əmirov Turab Siyasət oğlu İştirak etməmişdir  
3. Babayeva Aygün Elsevər qızı 17 Uyğundur  
4. Əsgərova Səma Tofiq qızı

15:00

12 Uyğun deyil  
5. Hacıyeva Aygün Elburus  qızı 14 Uyğun deyil  

Təhsilin idarə olunmasının məlumat sistemi və şagird nailiyyətlərinin qiymətləndirilməsi üzrə sektor, məsləhətçi

6. Bağırova Səma Rizvan qızı 16 Uyğundur  
7. Şirəliyeva Leyla Əlövsət qızı

16:00

11 Uyğun deyil  
8. Məmmədzadə Aygül Arzu qızı İştirak etməmişdir  
9. Babayeva Aygün Elsevər qızı İştirak etməmişdir  
10. Seyidova Tərlan Əjdər qızı

17:00

17 Uyğundur  
11. Cəfərli Yelmar Xeybər oğlu 10 Uyğun deyil  
12. Yusifəliyeva Zərövşan Əli qızı İştirak etməmişdir  
13. Abbasova Cahan Elsevər qızı 16 Uyğundur  

Sədərək Rayon Təhsil Şöbəsi, təhsilin idarə olunmasının məlumat sistemləri üzrə aparıcı məsləhətçi

14. Əlibəyli Kamal Seyfəddin oğlu 12 Uyğun deyil  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi

Heyvandarlıq, damazlıq işi və otlaqlar şöbəsi, aparıcı məsləhətçi

1.  Ağayeva İlahə Elşən qızı

13.03.2019

09:30

İştirak etməmişdir  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Baytarlıq Xidməti

Baytarlıq nəzarəti və müfəttişlik sektoru, aparıcı məsləhətçi

1. Ağayeva İlahə Elşən qızı

13.03.2019

09:50

17 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Rabitə və Yeni Texnologiyalar Nazirliyi

Efirə nəzarət və radiotezliklərin qeydiyyatı şöbəsi, məsləhətçi- elektron təhlükəsizlik üzrə

 1. Məmmədova Cəmilə Əbülfəz qızı

13.03.2019

10:10

14 Uyğun deyil  
2.  Əmirova Rəfiqə Ədalət qızı 16 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Statistika Komitəsi

Naxçıvan Şəhər Statistika İdarəsi

Böyük məsləhətçi-Qaraçuq kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə

1. Məmmədova Xavər Abbas qızı

13.03.2019

10:50

16 Uyğundur  

Böyük məsləhətçi-Tumbul kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə

2. Əliyeva Tamaşa Azad qızı 17 Uyğundur  
3. Quliyev Mərhəmət Nadir oğlu

11:30

14 Uyğun deyil  
4. Axundova Məsmə Ələsgər qızı İştirak etməmişdir  

Babək Rayon Statistika İdarəsi

Böyük məsləhətçi-Kültəpə kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə

1. Quliyev Mərhəmət Nadir oğlu

13.03.2019

12:10

16 Uyğundur  
2. Nəcəfov Musa Abdulla oğlu 17 Uyğundur  

Böyük məsləhətçi-Nehrəm kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə

3. Həbibov Məhəmməd Heydər oğlu 16 Uyğundur  

Böyük məsləhətçi-Vayxır kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə

4. Həşimova Aytən Elxan qızı

14:00

12 Uyğun deyil  


Aparıcı məsləhətçi-Çeşməbasar kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə

5. Nəcəfov Nadim Qədir oğlu 10 Uyğun deyil  
6. Quliyev Tural Elşad oğlu 16 Uyğundur  
7. Nağıyev Turan Oktay oğlu

15:00

İştirak etməmişdir  

Aparıcı məsləhətçi-Yuxarı Uzunoba  kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə

8. İsmayılov Məmmədsadiq Niyaz oğlu 16 Uyğundur  

Ordubad Rayon Statistika İdarəsi

Aparıcı məsləhətçi-Azadkənd kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə

1. İsakova Vəfa Ağaəli qızı

13.03.2019

15:40

16 Uyğundur  

Aparıcı məsləhətçi-Sabirkənd kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə

2. İsakova Vəfa Ağaəli qızı İştirak etməmişdir  

Məsləhətçi-Parağa kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə

3. Məsumlu Ümman Cümşüd oğlu 16 Uyğundur  

Kəngərli Rayon Statistika İdarəsi

Statistika və təhlil şöbəsi, məsləhətçi

1.  Əsgərov Camal Nazim oğlu

13.03.2019

16:40

11 Uyğun deyil  

Şahbuz Rayon Statistika İdarəsi

Statistika və təhlil şöbəsi, aparıcı məsləhətçi

1. Musayev Etimad Güloğlan oğlu

13.03.2019

17:00

17 Uyğundur  
2. Salmanzadə Eltac Natiq oğlu 16 Uyğundur  

Sədərək Rayon Statistika İdarəsi

Statistika və təhlil şöbəsi, aparıcı məsləhətçi

1. Bəyməmmədli Nicad Muşviq oğlu

13.03.2019

17:40

16 Uyğundur  

Baş məsləhətçi-Sədərək kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə

2. Məmmədli Araz Etibar oğlu 16 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Sosial Müdafiə Fondu

Pensiya şöbəsi, aparıcı məsləhətçi

1. Abbasov Ağasif Çingiz oğlu

14.03.2019

09:30

İştirak etməmişdir  
2. Əsədov Yusif Rasif oğlu 13 Uyğun deyil  
3. Rəhimov Asim Əli oğlu 17 Uyğundur  

Naxçıvan Şəhər Şöbəsi, Gəlirlər sektoru, aparıcı məsləhətçi

4. Abbasova Aişə Tahir qızı

10:30

İştirak etməmişdir  

Naxçıvan Şəhər Şöbəsi, Gəlirlər sektoru, məsləhətçi

5. Kazımov Vurğun Səməd oğlu İştirak etməmişdir  
6. Möhbalıyev Şəmsi Şəmsəddin oğlu 13 Uyğun deyil  
7. Xəlilova Jalə Nazim qızı

11:30

14 Uyğun deyil  
8. Cəfərova Aysel Azad qızı 10 Uyğun deyil  
9. Əliyev Tahir Zahir oğlu 13 Uyğun deyil  
10. Süleyman Murad Çingiz oğlu

12:30

16 Uyğundur  

Ordubad Rayon Şöbəsi, Maliyyə-uçot sektoru, məsləhətçi-mühasib

11. Əsgərova Səma Tofiq qızı 16 Uyğundur  

Naxçıvan Şəhər Şöbəsi, Fərdi uçotun təşkili sektoru, aparıcı məsləhətçi

12. Əmirova Rəfiqə Ədalət qızı

14:00

İştirak etməmişdir  
13. İbrahimov Vüqar Samir oğlu 16 Uyğundur  
14. Yusifəliyeva Zərövşan Əli qızı 10 Uyğun deyil  
15. Əliyeva Ramilə Xəqani qızı

15:00

11 Uyğun deyil  
16. Həşimova Aytən Elxan qızı 12 Uyğun deyil  
17. Əliyeva Elnarə Məhəmməd qızı 14 Uyğun deyil  

Sədərək Rayon Şöbəsi, Gəlirlər sektoru, məsləhətçi

18. Allahyarov Elmar Akif oğlu

16:00

16 Uyğundur  

Sədərək Rayon Şöbəsi, Fərdi uçotun təşkili sektoru, aparıcı məsləhətçi

19. Zamanlı Yusif Ramiz oğlu

16:20

13 Uyğun deyil  

Şahbuz Rayon Şöbəsi, Pensiyaların təyinatı sektoru, aparıcı məsləhətçi

20. İsmayılova Gülnar İqbal qızı 12 Uyğun deyil  

Kəngərli Rayon Şöbəsi, Fərdi uçotun təşkili sektoru, aparıcı məsləhətçi

21. Əliyev Samil Famil oğlu

17:00

10 Uyğun deyil  

Kəngərli Rayon Şöbəsi, Maliyyə-uçot sektoru, məsləhətçi-mühasib

22. Səbzəliyev Vəli Əjdər oğlu 10 Uyğun deyil  

Babək Rayon Şöbəsi, Pensiyaların təyinatı sektoru, aparıcı məsləhətçi

23. Məmmədov Karvan Mehman oğlu

17:40

14 Uyğun deyil  
24. Hüseynli Ayaz Hüseyn oğlu 12 Uyğun deyil  

Şərur Rayon Şöbəsi, Gəlirlər sektoru, məsləhətçi

25. Rüstəmova Səkinə Akif qızı

15.03.2019

09:30

16 Uyğundur  
26. Cəlali Mətin Mətləb oğlu 12 Uyğun deyil  
27. Sərxanbəyov İslam Nazim oğlu 16 Uyğundur  

Şərur Rayon Şöbəsi, Pensiyaların təyinatı sektoru, məsləhətçi

28. Əsgərli Aysel Allahverdi qızı

10:30

16 Uyğundur  

Culfa Rayon Şöbəsi, Fərdi uçotun təşkili sektoru, məsləhətçi

29. Rəhimov Elşad Əli oğlu 18 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Auksion Mərkəzi

Aparat, baş məsləhətçi

1. Salmanov İbad Vəliyəddin oğlu

15.03.2019

11:10

İştirak etməmişdir  

Aparat, məsləhətçi

2. Seyidov Mirmahir Mirvasif oğlu 14 Uyğun deyil  
3. Möhbalıyev Şəmsi Şəmsəddin oğlu İştirak etməmişdir  
4. Məhərrəmov Cəsarət Haqverdi oğlu

12:10

12 Uyğun deyil  
5. Vəliyev Nicat Şəmsəddin oğlu 18 Uyğundur  
6. Nəcəfli Ruhanə Mehdi qızı 16 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi

Məşğulluq və miqrasiya şöbəsi, baş məsləhətçi

1. Məmmədzadə Aygül Arzu qızı

15.03.2019

14:00

17 Uyğundur  
2. İmanov Arzuman Təyyar oğlu İştirak etməmişdir  

Dövlət Məşğulluq Xidməti

Babək Rayon Məşğulluq Mərkəzi, baş məsləhətçi

1. Fərəcov Kamal Məhəmməd oğlu

15.03.2019

14:40

17 Uyğundur  
2. İsmayılov Elməddin Yunis oğlu İştirak etməmişdir  
3. Seyidova Tərlan Əjdər qızı İştirak etməmişdir  

Ordubad Rayon Məşğulluq Mərkəzi, aparıcı məsləhətçi

4. Əsgərov Elmin İlqar oğlu

15:40

16 Uyğundur  
5. Zeynalova Aytən Asiman qızı 16 Uyğundur  

Kəngərli Rayon Məşğulluq Mərkəzi, aparıcı məsləhətçi

6. Axundova Zərifə Rauf qızı 17 Uyğundur  
7. Əsgərov Camal Nazim oğlu

16:40

İştirak etməmişdir  

Sədərək Rayon Məşğulluq Mərkəzi, məsləhətçi

8. Allahyarov Elmar Akif oğlu İştirak etməmişdir  

Dövlət Sosial Təminat Xidməti

Babək Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial xidmətlər sektoru, aparıcı məsləhətçi

1. Nəcəfov Nadim Qədir oğlu

15.03.2019

17:20

17 Uyğundur  
2. İsmayılov Elməddin Yunis oğlu İştirak etməmişdir  
3. Əliyev Rza Abasət oğlu 13 Uyğun deyil  
4. Əsgərov Elməddin Raman oğlu 16 Uyğundur  

Sosial yardım və sosial müavinətlərin ödənişinin təhlili və nəzarət sektoru, aparıcı məsləhətçi

5. Seyidov Mirmahir Mirvasif oğlu

18.03.2019

09:30

18 Uyğundur  
6. Məmmədov Karvan Mehman oğlu 12 Uyğun deyil  
7. Novruzova Səma Əli qızı

10:30

13 Uyğun deyil  
8. Cəfərov Coşqun Rövnət oğlu 17 Uyğundur  
9. Nəcəfov Nadim Qədir oğlu 14 Uyğun deyil  
10. Allahyarov Elmar Akif oğlu

11:30

İştirak etməmişdir  
11. Əsgərli Orxan Əvəz oğlu 16 Uyğundur  
12. Musayev Camal Nəsib oğlu 14 Uyğun deyil  
13. Əsgərov Elməddin Raman oğlu

12:30

İştirak etməmişdir  

Naxçıvan Şəhər Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial müavinətlər və sosial yardımlar sektoru,
baş məsləhətçi

14. Məmmədova Aytən Baxşəli qızı İştirak etməmişdir  

Şərur Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial xidmətlər sektoru, aparıcı məsləhətçi

15. Sərxanbəyli Hilal Fazil oğlu

14:00

12 Uyğun deyil  
16. Əliyeva Fatma Arzu qızı İştirak etməmişdir  

Ordubad Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial müavinətlər və sosial yardımlar sektoru, məsləhətçi

17. Sadıqov Ülvi Rüstəm oğlu 16 Uyğundur  

Kəngərli Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi,  Sosial müavinətlər və sosial yardımlar sektoru, məsləhətçi

18. Qurbanova Gülnar Fizuli qızı

15:00

11 Uyğun deyil  
19. Əsgərov Camal Nazim oğlu İştirak etməmişdir  
20. Sangur Günel Elbrus qızı İştirak etməmişdir  

Kəngərli Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial xidmətlər sektoru, aparıcı məsləhətçi

21. Abbasova Cahan Elsevər qızı

16:00

İştirak etməmişdir  
22. Baxşıyeva Pərvinə Tahir qızı 17 Uyğundur  
23. Əsədov Sahil İlyas oğlu 16 Uyğundur  

Şahbuz Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial müavinətlər və sosial yardımlar sektoru, məsləhətçi

24. Cəmiyeva Könül Əli qızı

17:00

12 Uyğun deyil  

Şahbuz Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial xidmətlər sektoru, aparıcı məsləhətçi

25. Tarverdiyeva Tərlan Sultanəli qızı 16 Uyğundur  

Sədərək Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial müavinətlər,sosial yardımlar və sosial xidmətlər sektoru, məsləhətçi

26. Bəyməmmədli Nicad Muşviq oğlu İştirak etməmişdir  
27. Dünyamalıyev Malik Nəsib oğlu 16 Uyğundur  
28. Əliyev Elvin Elmar oğlu 8 Uyğun deyil