Naxçıvan Muxtar Respublikası Ali Məclisinin Sədri yanında Dövlət Qulluğu Məsələləri üzrə Komissiya tərəfindən
dövlət orqanlarında vakant dövlət qulluğu vəzifələrinin tutulması üçün 18 sentyabr 2019-cu il tarixdə
elan edilmiş müsabiqənin 20 fevral-6 mart 2020-ci il tarixlərdə keçiriləcək müsahibə mərhələsinin

QRAFİKİ və NƏTİCƏLƏRİ

*QEYD – Namizəd müsahibə mərhələsində iştirak etmək üçün göstərilmiş tarixdə və saatda şəxsiyyəti təsdiq edən sənədi ilə birlikdə Dövlət Qulluğu Məsələləri
üzrə Komissiyanın inzibati binasına gəlməlidir. Şəxsiyyəti təsdiq edən sənəd olmadan namizəd müsahibəyə buraxılmayacaqdır. Həmçinin, namizədlərə mobil
telefon və digər rabitə vasitələri, konspekt, lüğət, cədvəl, çanta, məlumat kitabçası, digər məlumat daşıyıcıları gətirmək və onlardan istifadə etmək
qadağandır. Namizədlərin itən əşyalarına görə Dövlət Qulluğu Məsələləri üzrə Komissiya məsuliyyət daşımır.

 

 

Dövlət orqanı, struktur bölmə və vəzifə Soyadı, adı və atasının adı Tarix Saat Yekun bal Vəzifəyə
uyğunluq
Qeyd

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi

Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Babək Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial xidmətlər sektoru, aparıcı məsləhətçi 1. Hüseynova Səma Süleyman qızı

20.02.2020

09:00

12 Uyğun deyil  
2. Quluzadə İlhamə İlham qızı 12 Uyğun deyil  
3. Həsənli Gülşən Həsən qızı 16 Uyğundur  
4. Əliyeva Aynur Telman qızı İştirak etməmişdir  
5. Əlizadə Elnar Bəhmən oğlu İştirak etməmişdir  
6. Ağayeva Aysel Hacı qızı 13 Uyğun deyil  
7. Quliyev Tural Mais oğlu İştirak etməmişdir  
8. Məmmədova Süsən Samiq qızı 13 Uyğun deyil  
9. Bağırova Fatimə Qorxmaz qızı 14 Uyğun deyil  
10. Qəribov Rəmal Sədulla oğlu 17 Uyğundur  
11. Həsənov David Hüseyn oğlu

14:00

12 Uyğun deyil  
12. Məmmədova Aliyə Əbülfəz qızı 18 Uyğundur  
13. Əzizova Leyla Elşən qızı 12 Uyğun deyil  
14. Yusifov Ramin Qabil oğlu 12 Uyğun deyil  
15. Əhmədova Güney Şəmil qızı 12 Uyğun deyil  
16. Fərzalızadə Könül Yalçın qızı 13 Uyğun deyil  
17. Allahverdiyev Azər Vəli oğlu İştirak etməmişdir  
18. Bayramova Minayə Yavər qızı 17 Uyğundur  
19. Səfərli Tahirə Səfər qızı 17 Uyğundur  
20. Rəhimova Səriyyə Nəcəfqulu qızı İştirak etməmişdir  
21. Abdullayeva Dünya Cavad qızı İştirak etməmişdir  
22. Bağırova Türkanə Təvəkkül qızı 12 Uyğun deyil  
23. İsayeva Samirə Azər qızı 13 Uyğun deyil  
24. Salayev Turab Vüqar oğlu

21.02.2020

09:00

17 Uyğundur  
25. Seyidova Şəmsi Mirabdulla qızı 12 Uyğun deyil  
26. Cəfərova Aysel Azad qızı 14 Uyğun deyil  
27. Məmmədov Şahmar Həsənqulu oğlu 12 Uyğun deyil  
28. Nəbiyeva Tovuz Habil qızı 12 Uyğun deyil  
29. Quliyev İsmayıl Mehti oğlu 12 Uyğun deyil  
30. Səfərov Tağı Məmmədqulu oğlu 12 Uyğun deyil  
31. Kərimli Nihat Yasin oğlu 13 Uyğun deyil  
32. Qeybullayev Ayxan Abdulla oğlu 17 Uyğundur  
33. Zamanov Nuriddin Nazir oğlu 12 Uyğun deyil  
Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Babək Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial müavinətlər və sosial yardımlar sektoru, baş məsləhətçi 34. Ələkbərova Mətanət Rasim qızı

14:00

17 Uyğundur  
35. Quluzadə İlhamə İlham qızı 16 Uyğundur  
36. Tarverdiyeva Samirə Natiq qızı 13 Uyğun deyil  
37. Həsənli Günel Vaqif qızı 12 Uyğun deyil  
38. Eminli Günel Abbas qızı İştirak etməmişdir  
39. Hüseynli Türkan Afiyət qızı İştirak etməmişdir  
40. Bağırova Türkanə Təvəkkül qızı 13 Uyğun deyil  
41. Əliyeva Küşvər Rafiq qızı 11 Uyğun deyil  
Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Kəngərli Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial müavinətlər və sosial yardımlar sektoru, baş məsləhətçi 42. Həsənli Aynur Vaqif qızı 12 Uyğun deyil  
Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Kəngərli Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial xidmətlər sektoru, baş məsləhətçi 43. Bağırova Fatimə Qorxmaz qızı 16 Uyğundur  
Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Culfa Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial müavinətlər və sosial yardımlar sektoru, baş məsləhətçi 44. Əliyeva Səma Fərman qızı İştirak etməmişdir  
Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Culfa Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial xidmətlər sektoru, baş məsləhətçi 45. Əliyeva Səma Fərman qızı 16 Uyğundur  
Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Naxçıvan Şəhər Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial müavinətlər və sosial yardımlar sektoru, baş məsləhətçi 46. Ələsgərov Hüseyn Qurban oğlu İştirak etməmişdir  
Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Şərur Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial xidmətlər sektoru, aparıcı məsləhətçi 47. Hüseynli Leyla Nəriman qızı

22.02.2020

09:00

12 Uyğun deyil  
48. Nəcəfov Əbülfəz Hüseyn oğlu 12 Uyğun deyil  
49. Vəliyeva Şahnaz Ələddin qızı 17 Uyğundur  
50. Məmmədova Gülsarə Əziz qızı 12 Uyğun deyil  
51. Qurbanova Sima Əli qızı 16 Uyğundur  
52. Allahverdiyeva Vəfa Sabir qızı 12 Uyğun deyil  
53. Oruclu İbrahim Qaytaran oğlu 13 Uyğun deyil  
54. Mənsimova Günay Kamal qızı 12 Uyğun deyil  
55. Cəfərov Sərxan Mahir oğlu 12 Uyğun deyil  
56. Həsənli Aynur Vaqif qızı İştirak etməmişdir  
57. Ələkbərov Həsən İbrahim oğlu 12 Uyğun deyil  
Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Şərur Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial müavinətlər və sosial yardımlar sektoru, baş məsləhətçi 58. Həsənli Günel Vaqif qızı

14:00

     
59. Əliyeva Fatma Arzu qızı      
Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Şahbuz Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial müavinətlər və sosial yardımlar sektoru, məsləhətçi 60. Zeynalova Səma Qibləli qızı      
61. Eminli Günel Abbas qızı      
62. Novruzov Sahil Dilsuz oğlu      
63. Ağayeva Aysel Hacı qızı      
64. Əliyeva Nazilə Qadir qızı      
65. Kərimli Nihat Yasin oğlu      
66. Həsənli Gülnarə Elşad qızı      
67. Cəmiyeva Könül Əli qızı      
Ordubad Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial müavinətlər və sosial yardımlar sektoru, baş məsləhətçi 68. Məmmədli Aysabah Əlixan qızı      
Dövlət Məşğulluq Xidməti, Əmək birjası sektoru, aparıcı məsləhətçi 69. Seyidzadə Miryəqub Mirdamət oğlu      
Dövlət Məşğulluq Xidməti, Şərur Rayon Məşğulluq Mərkəzi, baş məsləhətçi 70. Həsənli Aynur Vaqif qızı      
Dövlət Əmək Müfəttişliyi Xidməti, Əməyin mühafizəsi məsələlərinə nəzarət və istehsalatda baş vermiş bədbəxt hadisələrin təhqiqi sektoru, məsləhətçi-əmək müfəttişi 71. Hacıyeva Çinarə Suliddin qızı

24.02.2020

09:00

     
72. Hüseynli Renat Ramik oğlu      
73. Babayeva Asya Qadir qızı      
74. Şərifov İbrahim Eldar oğlu      
75. Məmmədova Süsən Samiq qızı      
76. Əzizova Leyla Elşən qızı      
77. Quliyev Tural Mais oğlu      
78. Şərifov Natiq Əli oğlu      
79. Bağırov Təhmin Qamət oğlu      
80. Ələkbərov Həsən İbrahim oğlu      
81. İbrahimov Abbas Bəxtiyar oğlu

14:00

     
82. Haxverdiyev Səid Həmzə oğlu      
83. Səfərova Vəfa Famil qızı      
84. Seyidov Mircəfər Mirməhərrəm oğlu      
85. Allahverdiyev Azər Vəli oğlu      
86. Hacıyev Rəqail Bəhruz oğlu      
Dövlət Əmək Müfəttişliyi Xidməti, Əməyin mühafizəsi məsələlərinə nəzarət və istehsalatda baş vermiş bədbəxt hadisələrin təhqiqi sektoru, baş məsləhətçi-baş əmək müfəttişi 87. Ələsgərov Hüseyn Qurban oğlu      
Dövlət Əmək Müfəttişliyi Xidməti, Əməyin sosial-hüquq məsələləri üzrə nəzarət sektoru, baş məsləhətçi-baş əmək müfəttişi 88. Rəhimov Sahib Asəf oğlu      
89. Məmmədov Nurlan Ələddin oğlu      

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi

Ətraf mühit və təbii sərvətlərdən istifadəyə dövlət nəzarəti şöbəsi, Babək rayonu üzrə aparıcı məsləhətçi 1. Əliyeva Aynur Telman qızı

24.02.2020

14:00

     
2. Qeybullayev Ayxan Abdulla oğlu      
Ətraf mühit və təbii sərvətlərdən istifadəyə dövlət nəzarəti şöbəsi, Ordubad rayonu üzrə məsləhətçi 3. Süleymanlı Qürur Təvəkgül oğlu      

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Maliyyə Nazirliyi

Babək Rayon Maliyyə İdarəsi, Xəzinə əməliyyatı sektoru, aparıcı məsləhətçi 1. Quliyev Asiman Telman oğlu 25.02.2020 09:00      
2. Hacıyeva Çinarə Suliddin qızı      
3. Şərifov İbrahim Eldar oğlu      
4. Bağırov Təhmin Qamət oğlu      
5. Səfərov Daşqın Natiq oğlu      
6. Novruzlu Mərahim Kərəm oğlu      
7. İbrahimov Abbas Bəxtiyar oğlu      
8. Salmanov İbad Vəliyəddin oğlu      
Şahbuz Rayon Maliyyə Şöbəsi, Büdcə proqnozu və iqtisadi təhlil sektoru, baş məsləhətçi 9. Rzayev Hüseyn Fəxrəddin oğlu      
Şahbuz Rayon Maliyyə Şöbəsi, Xəzinə əməliyyatı və xəzinə əməliyyatının uçotu sektoru, aparıcı məsləhətçi 10. İmamquliyev Əli Məhəmməd oğlu      
Culfa Rayon Maliyyə Şöbəsi, Xəzinə əməliyyatı sektoru, aparıcı məsləhətçi 11. Seyidova Bənövşə İlham qızı 14:00      
12. Cəfərli Yelmar Xeybər oğlu      
13. Orucov Zahid Salman oğlu      
Culfa Rayon Maliyyə Şöbəsi, Büdcə proqnozu və iqtisadi təhlil sektoru, gəlirlərin proqnozu üzrə aparıcı 14. Muradova Aytac Xanlar qızı      
Kəngərli Rayon Maliyyə Şöbəsi, Xəzinə əməliyyatı və xəzinə əməliyyatının uçotu sektoru, aparıcı məsləhətçi 15. Şərifov İbrahim Eldar oğlu      
16. Qasımov Sadiq Bəxtiyar oğlu      
17. Hüseynov Kamran Sabir oğlu      
Kəngərli Rayon Maliyyə Şöbəsi, Büdcə proqnozu və iqtisadi təhlil sektoru, gəlirlərin proqnozu üzrə aparıcı məsləhətçi 18. Məmmədov İbrahim Bəxtiyar oğlu      
19. Hüseynov Kamran Sabir oğlu      
20. Şərifov İbrahim Eldar oğlu      
21. Quliyev Tural Mais oğlu      

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Statistika Komitəsi

Babək Rayon Statistika İdarəsi, Nəzərabad kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi

1. Salmanov İbad Vəliyəddin oğlu 26.02.2020 14:00      
2. Şərifov Natiq Əli oğlu      
3. Zeynalov Samir Qurban oğlu      
4. Abdullayev Sultan İlqar oğlu      
5. Hüseynov Pərviz Ədalət oğlu      
6. Quliyev Mətləb İmamalı oğlu      
7. Həsənov Dəniz Hüseyn oğlu      
8. Rzayev Tahir Hüseynqulu oğlu      
Babək Rayon Statistika İdarəsi,Yuxarı Buzqov kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə məsləhətçi 9. Hüseynov Coşqun Habil oğlu      
10. Quliyev Rüstəm Lətif oğlu      
11. Zamanov Amal Kazım oğlu      
Babək Rayon Statistika İdarəsi,Gərməçataq kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə məsləhətçi 12. Zamanov Müşviq Faiq oğlu      
Babək Rayon Statistika İdarəsi,Qahab kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi 13. Möhbalıyev Şəmsi Şəmsəddin oğlu      
14. Tahirli Rauf Elmar oğlu      
Culfa Rayon Statistika İdarəsi, Xanəgah kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi 15. Orucov Zahid Salman oğlu 27.02.2020 09:00      
16. Hacıyev Rəqail Bəhruz oğlu      
17. Məmmədov Əbdullah İlyas oğlu      
18. Bağırzadə Məhəmmədbağır Sabiq oğlu      
Culfa Rayon Statistika İdarəsi, Şurud kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə məsləhətçi 19. Quliyev Rəmzi Ramiz oğlu      
Şərur Rayon Statistika İdarəsi, Maxta kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə böyük məsləhətçi 20. Ələkbərov Həsən İbrahim oğlu      
Şərur Rayon Statistika İdarəsi, Aşağı Aralıq kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi 21. Rəhimli Kamal Kamil oğlu      

Şərur Rayon Statistika İdarəsi, Ələkli kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi

22. Əsədov Əli Ənvər oğlu      

Şərur Rayon Statistika İdarəsi, Çomaxtur kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi

23. Əliyev Saleh Sərvər oğlu      
24. Mikayılzadə Nərminə Xəlil qızı      

Şərur Rayon Statistika İdarəsi, Siyaqut kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi

25. Oruclu İbrahim Qaytaran oğlu 14:00      

Şərur Rayon Statistika İdarəsi, Yengicə kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi

26. Cəfərov Sərxan Mahir oğlu      

Şərur Rayon Statistika İdarəsi, Arbatan kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə məsləhətçi

27. Əliyev Saleh Sərvər oğlu      

Ordubad Rayon Statistika İdarəsi, Ordubad şəhər inzibati ərazi dairəsi üzrə böyük məsləhətçi

28. Süleymanlı Qürur Təvəkgül oğlu      

Ordubad Rayon Statistika İdarəsi, Düylün kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə məsləhətçi

29. Rzayev Surxay Mərdan oğlu      

Kəngərli Rayon Statistika İdarəsi, Statistika və təhlil şöbəsi, məsləhətçi

30. Kərimov Qürbət Rəşid oğlu      
31. Əsgərov Camal Nazim oğlu      

Kəngərli Rayon Statistika İdarəsi,Qıvraq qəsəbə inzibati ərazi dairəsi üzrə böyük məsləhətçi

32. Əliyev İbrahim Rauf oğlu      

Kəngərli Rayon Statistika İdarəsi,Xok kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə böyük məsləhətçi

33. Əliyeva Nazilə Qadir qızı      

Şahbuz Rayon Statistika İdarəsi, Statistika və təhlil şöbəsi, aparıcı məsləhətçi

34. Musayev Əli Əhməd oğlu      

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Təhsil Nazirliyi

Babək Rayon Təhsil Şöbəsi, aparıcı məsləhətçi

1. Quluzadə İlhamə İlham qızı

28.02.2020

09:00

     
2. Hüseynova Səma Süleyman qızı      
3. Bayramova Minayə Yavər qızı      
4. Əlizadə Elnar Bəhmən oğlu      
5. Fərzalızadə Könül Yalçın qızı      
6. Həsənli Gülşən Həsən qızı      
7. Yusifov Ramin Qabil oğlu      
8. Quliyeva Cənnət Nurəddin qızı      
9. Qurbanova Gülçin Nəsimi qızı      
10. Bağırova Fatimə Qorxmaz qızı      
11. Zamanov Emin Nadir oğlu

14:00

     
12. Bədəlova Rəqsanə Qəhrəman qızı      
13. Cəfərova Aysel Azad qızı      
14. Ağayeva Aysel Hacı qızı      
15. Ələkbərova Aytac Kamal qızı      
16. Əliyeva Aynur Telman qızı      
17. Səfərov Tağı Məmmədqulu oğlu      
18. İsayeva Samirə Azər qızı      
19. Həsənova Nəbziyyə Ziya qızı      
20. Əhmədova Güney Şəmil qızı      
21. Rəhimova Səriyyə Nəcəfqulu qızı      
22. Mahmudova Zülfiyyə İntiqam qızı      
23. Həsənli Günel Vaqif qızı      
24. Əlizadə Sahil Əkbər oğlu      
25. Mahmudova Günay ƏIəsgər qızı      

Şahbuz Rayon Təhsil Şöbəsi, aparıcı məsləhətçi

26. Zeynalova Səma Qibləli qızı 29.02.2020 09:00      
27. Kərimli Nihat Yasin oğlu      
28. Həsənli Gülnarə Elşad qızı      
29. Məhərrəmova Aytən Elçin qızı      
30. Mahmudova Zülfiyyə İntiqam qızı      
31. Qəhrəmanov Hüseyn Qəhrəman oğlu      
32. Ələkbərova Aytac Kamal qızı      
33. Xələfli Qiymət Kamil qızı      

Sədərək Rayon Təhsil Şöbəsi, baş məsləhətçi

34. Həsənli Aynur Vaqif qızı      

Ordubad Rayon Təhsil Şöbəsi, baş məsləhətçi

35. Əlizadə Sahil Əkbər oğlu      

Culfa Rayon Təhsil Şöbəsi, Təhsilin idarə olunmasının məlumat sistemləri üzrə aparıcı məsləhətçi

36. Məmmədova Aygün İbrahim qızı      
37. Məmmədova Ebru Vəli qızı      

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi

Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Babək Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Mühasibat uçotu və təsərrüfat sektoru, məsləhətçi-mühasib

1. Məmmədova Aliyə Əbülfəz qızı 02.03.2020 09:00      
2. Ələkbərova Mətanət Rasim qızı      
3. Fərzalızadə Könül Yalçın qızı      
4. Qurbanova Gülçin Nəsimi qızı      
5. Bağırova Fatimə Qorxmaz qızı      
6. Səfərov Daşqın Natiq oğlu      
7. Həsənova Nəbziyyə Ziya qızı      
8. Hüseynova Türkanə İlahət qızı      
9. Cəfərova Aysel Azad qızı      
10. Qəribov Rəmal Sədulla oğlu      

Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Kəngərli Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Mühasibat uçotu və təsərrüfat sektoru, məsləhətçi-mühasib

11. Quliyeva Cənnət Nurəddin qızı 14:00      
12. Qurbanova Sima Əli qızı      
13. Təhməzli Anar İlqar oğlu      
14. Heydərova Kübra Nazim qızı      
15. Hüseynova Türkanə İlahət qızı      
16. Qurbanova Gülçin Nəsimi qızı      

Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Şərur Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Mühasibat uçotu və təsərrüfat sektoru, məsləhətçi-mühasib

17. Vəliyeva Şahnaz Ələddin qızı      
18. Həsənli Günel Vaqif qızı      
19. Allahverdiyeva Vəfa Sabir qızı      
20. Hüseynli Leyla Nəriman qızı      

Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Ordubad Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Mühasibat uçotu və təsərrüfat sektoru, məsləhətçi-mühasib

21. Məmmədli Aysabah Əlixan qızı      
22. Abdullayeva Tərifə Həbib qızı      

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Gənclər və İdman Nazirliyi

Culfa Rayon Gənclər və İdman İdarəsi, məsləhətçi-mühasib

1. Muradova Aytac Xanlar qızı 03.03.2020 09:00      
2. Məhərrəmov Cəsarət Haqverdi oğlu      

Kəngərli Rayon Gənclər və İdman İdarəsi, məsləhətçi-mühasib

3. Məmmədov İbrahim Bəxtiyar oğlu      

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Mədəniyyət Nazirliyi

Naxçıvan Şəhər Mədəniyyət Şöbəsi, baş mühasib

1. Rəhimov Sahib Asəf oğlu

03.03.2020

09:00

     
2. Ələsgərov Hüseyn Qurban oğlu      
3. Babayeva Asya Qadir qızı      
4. Mustafayeva Şeyda Zaur qızı      

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Təhsil Nazirliyi

Şahbuz Rayon Təhsil Şöbəsi, baş mühasib 1. Rzayev Ramil Vaqif oğlu 03.03.2020 09:00      
Mətbuat və ictimaiyyətlə əlaqələr üzrə baş məsləhətçi 2. Hacıyeva Ülviyyə Hafiz qızı      

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Gömrük Komitəsi

Mətbuat və ictimaiyyətlə əlaqələr üzrə baş məsləhətçi

1. Hüseynli Türkan Afiyət qızı 03.03.2020 09:00      

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Gənclər və İdman Nazirliyi

Ordubad Rayon Gənclər və İdman İdarəsi, baş məsləhətçi 1. Rzayev Surxay Mərdan oğlu 03.03.2020 14:00      
Şahbuz Rayon Gənclər və İdman İdarəsi, baş məsləhətçi 2. Novruzov Sahil Dilsuz oğlu      
3. Eminli Günel Abbas qızı      
4. Məhərrəmova Aytən Elçin qızı      

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Mədəniyyət Nazirliyi

Kəngərli Rayon Mədəniyyət Şöbəsi, məsləhətçi

1. Allahverdiyeva Abutər David qızı 03.03.2020 14:00      
2. Orucova Mehriban Sadıq qızı      

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Daşınmaz Əmlak və Torpaq Məsələləri üzrə Dövlət Xidməti

Ordubad Rayon İdarəsi, məsləhətçi 1. Məmmədli Şahin Rizvan oğlu 03.03.2020 14:00      
2. Süleymanlı Qürur Təvəkgül oğlu      
Kəngərli Rayon İdarəsi, məsləhətçi 3. Məmmədov İbrahim Bəxtiyar oğlu      

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Auksion Mərkəzi

Aparat, baş məsləhətçi

1. Salmanov İbad Vəliyəddin oğlu 03.03.2020 14:00      
2. Səfərova Vəfa Famil qızı      
3. Novruzlu Mərahim Kərəm oğlu      

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Sosial Müdafiə Fondu

Naxçıvan Şəhər Şöbəsi, Pensiyaların təyinatı sektoru, aparıcı məsləhətçi 1. Musayev Əli Əhməd oğlu 04.03.2020 09:00      
2. Quliyev Asiman Telman oğlu      
3. Hacıyeva Çinarə Suliddin qızı      
4. Hüseynli Renat Ramik oğlu      
5. Seyidov Mircəfər Mirməhərrəm oğlu      
6. Mustafayeva Şeyda Zaur qızı      
Naxçıvan Şəhər Şöbəsi, Sosial sığorta sektoru, məsləhətçi 7. Möhbalıyev Şəmsi Şəmsəddin oğlu      
8. Səfərova Vəfa Famil qızı      
Naxçıvan Şəhər Şöbəsi, Sosial sığorta sektoru, aparıcı məsləhətçi 9. Quliyev Asiman Telman oğlu 14:00      
10. Babayeva Asya Qadir qızı      
11. Hacıyeva Çinarə Suliddin qızı      
12. Məmmədov Nurlan Məhərrəm oğlu      
Babək Rayon Şöbəsi, Maliyyə-uçot sektoru, məsləhətçi-mühasib 13. Salmanov İbad Vəliyəddin oğlu      
14. Muxtarov Fariz Eldəniz oğlu      

Babək Rayon Şöbəsi, Sosial sığorta sektoru, aparıcı məsləhətçi

15. Xəlilov Nurlan Dilavər oğlu      

Babək Rayon Şöbəsi, Pensiyaların təyinatı sektoru, aparıcı məsləhətçi

16. Möhbalıyev Şəmsi Şəmsəddin oğlu      
Kəngərli Rayon Şöbəsi, Pensiyaların təyinatı sektoru, aparıcı məsləhətçi 17. Əliyev Samil Famil oğlu      
18. Kərimov Qürbət Rəşid oğlu      

Kəngərli Rayon Şöbəsi, Maliyyə-uçot sektoru, məsləhətçi-mühasib

19. Səbzəliyev Vəli Əjdər oğlu      

Şahbuz Rayon Şöbəsi, Pensiyaların təyinatı sektoru, aparıcı məsləhətçi

20. İsmayılova Gülnar İqbal qızı      

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Hərbi Məhkəməsi

Aparat, məsləhətçi-məhkəmə iclas katibi

1. Hüseynli Sevinc Səfər qızı 05.03.2020 09:00      
2. İsmayılova Təranə Xudaverdi qızı      
3. Məmmədov Tural Nizami oğlu      
4. Quliyev Vətən Hüseyn oğlu      
5. Seyidov Turan Ədalət oğlu      
6. Zeynalova Nuray Hikmət qızı      
7. Hüseynli Sevinc Səfər qızı      
8. Həsənov Rəmzi Elçin oğlu      
9. Rzayeva Fidan Vaqif qızı      
10. Gülməmmədov Əbülfəz Rasim oğlu      
11. Məmmədli Sevinc Əbülfəz qızı      

Naxçıvan Muxtar Respublikasının İnzibati Məhkəməsi

Aparat, hakim köməkçisi

1. Zeynalova Nuray Hikmət qızı 05.03.2020 14:00      
2. Rzayeva Günay Tapdıq qızı      
3. Rzayeva Fidan Vaqif qızı      

Aparat, məsləhətçi

4. Həsənov Rəmzi Elçin oğlu      
5. Hüseynli Sevinc Səfər qızı      
6. İsmayılova Təranə Xudaverdi qızı      
7. Xəlilova Aytac Ramiz qızı      
8. Məmmədli Sevinc Əbülfəz qızı      
9. Gülməmmədov Əbülfəz Rasim oğlu      
10. Məmmədov Tural Nizami oğlu      

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Ağır Cinayətlər Məhkəməsi

Aparat, hakim köməkçisi

1. Hüseynli Sevinc Səfər qızı 06.03.2020 09:00      
2. Zeynalova Nuray Hikmət qızı      
3. Həsənov Rəmzi Elçin oğlu      
4. Kəngərli Bayram Akif oğlu      

Aparat, məsləhətçi-məhkəmə iclas katibi

5. Hüseynli Sevinc Səfər qızı      
6. Gülməmmədov Saleh Etibar oğlu      
7. İsmayılova Təranə Xudaverdi qızı      
8. Rzayeva Fidan Vaqif qızı      
9. Məmmədli Sevinc Əbülfəz qızı      

Babək Rayon Məhkəməsi

Aparat, hakim köməkçisi

1.

Zeynalova Nuray Hikmət qızı 06.03.2020 14:00      
2. Rzayeva Fidan Vaqif qızı      
3. Kəngərli Bayram Akif oğlu      

Şərur Rayon Məhkəməsi

Aparat, hakim köməkçisi

1.

Xəlilova Aytac Ramiz qızı 06.03.2020 14:00      

Aparat, məsləhətçi-məhkəmə iclas katibi

2.

İsmayılova Təranə Xudaverdi qızı      

3.

Hüseynova Gülşən Məhərrəm qızı      

Kəngərli Rayon Məhkəməsi

Aparat, böyük məsləhətçi

1.

Məmmədov Tural Nizami oğlu 06.03.2020 14:00      

Aparat, məsləhətçi-məhkəmə iclas katibi

2.

Mənsimova İnnamə Zəfər qızı      

Culfa Rayon Məhkəməsi

Aparat, böyük məsləhətçi 1. Məmmədli Sevinc Əbülfəz qızı 06.03.2020 14:00